1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dosflash16 v1.8

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez alan1008, Styczeń 4, 2010.

1. alan1008

alan1008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jako ze flashowanie pod winda jest malo bezpieczne (częste zawiechy itp) zdecydowałem sie na flash dosflashem 1.8 ale wszystkie tutoriale są do starszych napędów

Wiem ze dla was to nic bo znacie to na pamięć ale ja jeszcze tego nie moge ogarnąć wiele tutków na necie i w sumie każdy robi to inaczej

Więc zwracam sie do was z prośbą
    Niech ktoś napisze krok po kroku co mam robić od momętu wybotowania pena z dosflashem prosze :)

liteon v1 na pendrivie mam cf.bin (a w nim ixtreme non stealth) prosił bym również o napisanie kiedy włączyć a kiedy wyłączyć konsole bo z niej biore zasilanie. Pozdrawiam i dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. alan1008

alan1008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    up topicu bo spadł daleko

4. kasan

kasan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mnie tez bardzo nurtuje ten temat tez glowie sie z tym od kilku dni :)

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Spryciarze.pl
    ;)

Poleć forum