1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Dostalem bana" - ankieta i dyskusja. jak dostales bana to wejdz!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slewik, Kwiecień 19, 2011.

1. slewik

slewik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieje ze taki temat o banach moze istniec.
    otoz jestem ciekaw jak czesto ostatnio lecą bany za przerobiony naped. prosze o glosowanie w ankiecie wszystkich ktorzy graja lub grali ostatnimi miesiacami na live, na przerobionych konsolach. MOzna tez pisac wypowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Konsole przerobilem odkąd wyszedł extrime 1.5 ,od tamtej pory gram online , udało mi sie unikąc bana nawet podczas fali banów, byc moze dlatego ze 3 miesiace nie było mnie w polsce i w tym czasie nie podłaczałem konsoli po powrocie normalnie grałem
    Nigdy nie sprawdzałem obrazów , grałem przed premiera w gry
    Paczowane gry itd ludzie pisali ze za to dostaje sie bana ale to tylko plotki
    Obecnie chyba nie banują i wydaje mi sie ze banów juz nie bedzie
    Wydaje mi sie ze z banami było tak ze jak zaczeli banowac to jakis system skanował konsole podłaczone do internetu i wykrywał i ban
    byc moze tez system ten wykrywał konsole wczesniej a za jakis czas zaczeli banowac dopiero, tak mi sie wydaje ale tego nikt nie wie
    teraz ucichło juz na dobre z banami

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie wierze ze za wchodzenie na live przed ci tyle razy sie udalo prawie jak bajka to brzmi:)

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem ciekawy czy będzie fala banów teraz, kiedy będzie weekend free gold'a

6. kłaku7

kłaku7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja też już jakieś pół roku gram na 1.61 i nic ; )

7. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Konsolę przerobioną miałem na ix 1.6, zawsze sprawdzałem obrazy i nigdy nie grałem przed premierą. Co miesiąc nabywałem zdrapki gold. No i tak czy inaczej ban mnie dosięgnął :)

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wcześniej miałem ix1.51 wykorzystałem 3 miesiące darmowe.
    Teraz mam LT+, konsola oflagowana wcześniej przez AC:B i dalej śmigam na live.
    Ciekawe jak długo jescze:)

Panowie ban jest jak loteria w której prędzej czy puzniej się wygrywa lecz wygrana nikogo nie cieszy.

Wczytywanie...

Poleć forum