1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dostałem konsole i co dalej...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Józef Gajda, Grudzień 27, 2012.

1. Józef Gajda

Józef Gajda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Witam

Jestem szczęściarzem iż dostałem od kolegi zepsutego X360 FAT z 2006r. którego jeszcze kiedyś przerabiałem (mod FW z Benq), i po wielu staraniach udało się go naprawić. I teraz moje pytanie co należy mu zmodyfikować/poprawić, dodam iż nie ma on dysku a sam mam nieużywany dysk SSD Kingston 64GB (nie wiem czy się nada), napęd naprawiłem według poradnika. Tematów z forum dowiedziałem się że mam tą całkiem pierwszą generacje mobo w tej konsoli.

Teraz moje pytanie co dalej? i w jakie gry zagrać (co polecacie z gier RPG gdyż mam PS2 i jest dużo tytułów które już przeszedłem) bo szczerze powiedziawszy na necie nie chcę grać bo trzeba bulić M$ za Golda :/

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ozil19997

ozil19997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo
    Gry RPG w które grałem i mogę Ci je polecić to oczywiście : The Elder Scrolls V: Skyrim i Fable III. Gry w które nie grałem, ale na pewno są dobre to : Mass Effect (wszystkie części) i Fallout 3

4. Józef Gajda

Józef Gajda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    The Elder Scrolls V: Skyrim - mam na PC
    Fable III - Przeszedłem na PC ale może w II bym zagrał.

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Zagraj w Wiedźmina 2.

6. owiec311

owiec311 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: