1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dostałem wiadomość co ona oznacza (dostałem golda?)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zivia, Marzec 6, 2013.

1. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    siema a brzmi ona tak
    hi xbox live gold is free for you this weekend . get together with your mates for the weekend and unlock the true potential of play. this weekend ,8-10 march
    z tego co rozumiem oznacza że dostałem golda na 3 dni ?? kupiłem używaną konsole nie brałem udziału w żadnym konkursie nigdzie sie nie zapisywałem więc zdenia nie wiem o co chodzi prosze o odp

a tak brzmi tłumaczenie
    hi xbox Live Gold jest bezpłatna dla Ciebie w ten weekend. razem z kumplami na weekend i odblokować prawdziwy potencjał gry. ten weekend,8-10 marca

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wszyscy to mają :D
    Microsoft udostępnił darmowy weekend z Goldem.
    Nie radziłbym się zdawać na tłumacza google bo czasem wychodzą takie pierdy jak te które wkleiłeś :D

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    poszukaj na forum. najbliższy weekend będzie za free jeśli chodzi o GOLDa i będzie można grać przez te 3 dni za free.

5. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    Aha thx ;p

Wczytywanie...

Poleć forum