1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dostawca internetowy naszym największym wrogiem w Crackdown 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najnowszy Crackdown ma zaoferować graczom stuprocentową rozpierduchę miasta. Niestety nie tak dawno okazało się, że tylko w trybie sieciowym, a teraz na powierzchnię wystawił swój łeb największy wróg tej symfonii zniszczenia.

A jest nim dostawca internetowy. Niestety, co zresztą jest stosunkowo naturalne, Microsoft może ręczyć za swoją mityczną chmurę, ale nie może zagwarantować stabilności na drugim końcu łącza. Jeżeli firma odpowiedzialna za doprowadzenie do nas pakietów danych będzie miała jakiekolwiek problemy, to żegnamy się ze swobodną demolką.

Mówi Shannon Loftis z Microsoftu.

Zaczynam mieć obawy, czy Crackdown 3 w jakiego będę w stanie zagrać w Polsce będzie tą samą grą, jaką bawić się będą ludzie z całego świata. W końcu różnie to bywa u nas z siecią i raczej słyszy się narzekania, niż chwali naszych lokalnych dostawców. Zapewne przekonamy się dopiero w dniu premiery, czyli w przyszłym roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co do Internetu w Polsce to chyba nie ma co narzekać bo jest dobry ja u siebie chcial bym posiadać takiego neta jaki w Polsce jest .

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    2Mb w Orange za 100zł ? Hmm no nie wiem dla mnie to tragedia w mieszkam. Ratuje mnie LTE ale są z nim wiecznie problemy i limit.

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1095
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Niemcy 5-10 gb limitu na LTE i tylko max 21 mb fajnie, co nie?

6. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    ja mam neo 80mb za 39 zl i jakos nie narzekam ;)

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Neostrada do 20 mb wyciąga 17 bo daleko od centrali, światłowód miał być 5 lat temu do tej pory nie ma, a lte nie ma tu zasięgu to jest polska, to już w Afryce w hacie szamana lepszy net dobija

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Swiatlowod 300mb wiec jetem spokojny

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    U mnie centrum miasta i net potrafi do 2-5 mb spaść a jak jest powyżej 20 to święto narodowe . W Polsce w malej mieścinie na mobilnym necie z LTE mam lepszy net niż u siebie w domu .

Wczytywanie...

Poleć forum