1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dostęp do konta Microsoft - problem z weryfikacją.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beeresik, Listopad 2, 2013.

1. beeresik

beeresik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie - czy ma ktoś może jakiś kontakt mailowy do polskiego oddziału Microsoft, który zajmuje się kontami w xbl? Mój problem polega na tym, że chcę sobie "legalnie" wykupić konto gold. Loguję się na swój profil na xbl przechodzę do "wykup subskrypcję" i po wybraniu opcji przekierowuje mnie na jakąś stronkę, na której jednak twierdzą, że to nie jestem ja (tylko myślą, że ktoś mi się włamał na konto i chce mi wykupić golda) i każą mi się zweryfikować poprzez wysyłkę kodu mailem. I tu zaczyna się problem, ponieważ wysyłany przez nich kod nie trafia na moją skrzynkę mailową na @op.pl. Przeszukiwałem folder ze spamem i też nic nie znalazłem. Miał ktoś może podobny problem? Można jakoś napisać do nich z tego właśnie adresu, na który chcą ten kod wysłać z informacją, że nie życzę sobie żadnych kodów zabezpieczających na moją skrzynkę i chcę mieć w pełni dostęp do swojego konta po zalogowaniu? Dodam, że nie mam nawet podpiętej karty kredytowej pod konto, więc nie wiem po co te ich zabezpieczenia. Informację, że skończył mi się gold już potrafią wysłać i jakoś ona dochodzi. Jak chcę zmienić adres mailowy, to mi każą czekać miesiąc:) Z góry dzięki za informację, w sumie to pomyślałem sobie, że mam gdzieś ich golda za kasę i mam kolejne pytanie do was - czy istnieje jakieś ryzyko bana za to, że korzystam z tych zdrapek na allegro (np 1 zł za dwa dni) i czy są takie bany praktykowane. Bo jak nie to sobie kupię z 50 i będę miał spokój z ich kontami i hasełkami. Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Co do kodów z allegro, to nie dostaje się bana. Polecam ci kupić konto Gold na allegro, jest dużo taniej.

4. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca
    Kody 24/48h nie dają golda tylko możliwość grania online

Wczytywanie...

Poleć forum