1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dostępna pojemność dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez balek, Wrzesień 29, 2012.

1. balek

balek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    zakupiłem używany dysk do slima o pojemności 250 GB,
    w konsoli wyświetla się że jest dostępna pojemność 229 GB (pomijam to że część z tych 229 jest wolna a część zajęta)
    czy to normalne, czy aby mieć dostępne całe 250 GB muszę zrobić format dysku?

jest to slim 4GB także dotychczas wykorzystywałem i wystarczała mi pojemność 4GB (na tej wewn. pamięci znajdują się save'y itp.)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: dostępna pojemność dysku

Nie tyle dysk ma miec, nic nie odzyskasz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie będziesz miał równych 250Gb wynika to z tego, że 1Gb to 1024Mb nie 1000Mb to raz a dwa konsola zabiera sobie jakąś część dysku, np. ja mam 120Gb a mam dostępne tylko 107.

Wczytywanie...

Poleć forum