1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dostępna sieć ma ustawiony zbyt niski współczynnik MTU. Usługa Xbox LIVE wymaga WTF!?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boskizigolo, Październik 30, 2011.

1. boskizigolo

boskizigolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Opisuję cały problem poniżej, gdy wyjmowałem WI-FI ze slimki zaczął się ten problem po ponownym włożeniu disconecty itp. aż w końcu ten komunikat który raz się pojawia a raz normalnie łączy.

Dostępna sieć ma ustawiony zbyt niski współczynnik MTU. Usługa Xbox LIVE wymaga współczynnika o wartości przynajmniej 1364.

Na komputerze PC przejdź na stronę konfiguracji routera i ustaw współczynnik MTU na opcję auto, 1364 lub wyższą wartość. Jeżeli to nie pomoże, odłącz konsolę od routera i podłącz ją bezpośrednio do modemu.

A jak ustawić to MTU i czy możliwe że się spierdo&&&o po tym jak wyjąłem WIFI z xboxa parę razy .
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. boskizigolo

boskizigolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no i doszedłem do wniosku że mam słaby sygnał 2 kreski a na laptopie w tym samym pomieszczeniu i stacjonarnym pc mam po 5 kresek musiałem coś spierdzielić jak wyjmowałem to wi fi innego wytłumaczenia nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum