1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dostosowywanie profilu na forum microsoftu i xbox live gold 3 miesiące!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez domimura15, Sierpień 5, 2015.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam.Jestem użytkownikiem Xboxa One.Ostatnio przeglądając i dodając post na forum microsoftu zauważyłem że każdy użytkownik posiada okienko z awatarem, reputacją,lvlem, odznakami itp.Moje pytania to :
    -Jak zmienić swojego avatara z tego podstawowego z napisem xbox
    -Jak podnosić lvl
    -Jak coś dodać do tych okienek pod ilością G,
    -Jak zdobywać odznaki
    Czy po prostu trzeba jakoś połączyć konto aby się zaktualizowało. Proszę o wyjaśnienia, gdyż zależy mi bardzo na rozwoju na tym forum. (Jeśli ktoś chciałby zobaczyć te okienka daje link , znajdują się one po lewej stronie http://forums.xbox.com/xbox_forums/...fitness/f/4508/p/1719250/5351867.aspx#5351867).

Drugi temat który chciałbym poruszyć to czy po użytkowaniu konsoli przez tydzień na nowym koncie nadal można skorzystać z tego darmowego miesiąca xbox live gold ? A potem z dwóch pozostałych ?
    Czy można aktywować tą usługę podając fałszywe dane bez ryzyka bana itp. ? Jakie są sposoby na aktywowanie tej usługi bez prawdziwej karty kredytowej na ten moment i bez ryzyka.

Bardzo przepraszam że temat ten tak wygląda, lecz pisałem go 10 minut przed wyjazdem na wakację. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Dodam że użyłem kod na próbne 14 dni xbox live gold który był w konsoli. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na mój post?

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie mogę się zalogować... Co za chłam ale patrząc po jakimś starym temacie totalnie zlanym http://forums.xbox.com/pl-pl/polskie_forum_xbox_360/f/195/t/1903016.aspx ''to okienko'' to nic innego jak nasze statystyki z konta xbox, zaloguj się na swoje konto xbox i zmień awatar a na forum też się zmieni, na dole masz ostatnie gry w które grałeś. Z tego co widzę wszyscy maja tak samo wiec nie da się tego modyfikować.

Ps. Piszę o awatarze (ludziku) a nie o awatarze (screenie).

domimura15 lubi to.
  5. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Zrobiłem sobie tego awatarka (ludzika) i nic. Myślę że modyfikować itp. można dopiero od zdobywania tam punków poprzez aktywność na forum...

6. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Krzys a posiadałeś xbox 360 ? Bo jak się na te okienko najedzie pisze xbox 360 interfejs. Może poprostu jest to ustawienie z xbox360. ;//

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    -Jak zmienić swojego avatara z tego podstawowego z napisem xbox
    Tu nie wiem o co ci chodzi ale na konsoli modyfikujesz go sobie bądź przez stronę xbox.com i tam wklepujesz twoje konto M$ i dajesz na twój nick (prawy górny róg) później wybierasz profil i masz obrazek i masz avatara (postać).

-Jak podnosić lvl
    Tu nie mam zielonego pojęcia o jaki level ci chodzi..

-Jak coś dodać do tych okienek pod ilością G,
    Pod G? To pewnie chodzi ci o obrazki gier - w które grałeś na xboxie :p. Bądź achików które zdobyłeś. Ja np. mam ustawione gry inni np. mogą mieć acziki.

-Jak zdobywać odznaki
    Odznaki to acziki *achivmenty chyba, że o czymś nie wiem :p

domimura15 lubi to.
  8. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Odznaki i lvl już wiem jak podnosić. Ale awatara i te okienka to nie wiem. Mam już tego awatara ( ludzika) zrobionego , na koncie microsoft ogólnie też zmieniłem i nic. A te okienka pod ilością g to napierdzielam codziennie w 4 różne gry i nic się nie wyświetla... Tomsi a jak ustawić te acziki albo gry w które się grało. ( PS przeczuwam tak jak wcześniej pisałem to profil czy coś z xbox 360 - co o tym myślicie?)

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Level określa jak długo jesteśmy subskrybentem xbl Gold tak mi sie wydaje

domimura15 lubi to.
  10. krzys1190

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oczywiście przez wiele lat.

domimura15 lubi to.
  11. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Mysle ze to dane z xbox 360.

12. krzys1190

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Obrazek to zrobione zdjęcie na konsoli Xbox One pamiętam dobrze bo to jedna z pierwszych czynności jakie zrobiłem na XO po kupnie gdyż nie miałem jeszcze żadnej gry.
    Te achievementy hmm to jest ciekawe to są osiągnięcia z laptopa na którym mam Windows 10 i pobrałem sobie kilka gier z Windows Marketplace.
    Poziom 1 - Napisem tylko 1 post na tamtym forum.

Poszukaj kogoś z dobrą reputacją na forum i podaj mu dane do konta, jak się nie boisz to nawet mi możesz dać na PW zrobię ci zdjęcie awatara i się zobaczy czy zostanie on na forum zmieniony.

domimura15 lubi to.
  13. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Napisałem taki sam post po angielsku na tamtym forum i już wiem co i jak. Krzys i reszta dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum