1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dotyk w telefonie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maderfaker, Maj 14, 2012.

1. Maderfaker

Maderfaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    .
    Siemka! :) Mam pytanie. Otóż byłem dzisiaj w komisie w sprawie naprawy telefonu. Facet za ladą powiedział mi, żebym zamówił sobie digitizer/dotyk i przyszedł z nim do niego żeby to wymienić i taniej mnie to wtedy wyjdzie. A więc po powrocie do domu wszedłem na allegro, żeby zamówić dany przedmiot, ale zdziwiło mnie to trochę, gdyż myślałem, że wygląda to inaczej. I tu kreuje się moje pytanie... Czy tak wygląda ten dotyk/digitizer? :) Pytam na wszelki wypadek bo nie chciałbym kupić złej części :) z góry bardzo dziękuje i liczę na szybką odpowiedź gdyż późnym wieczorem muszę już to zamówić :)

link do aukcji: ORYG. DIGITIZER - DOTYK LG KC910 - NOWY |S10 (2330180780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum