1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dotypay

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ceronn113, Luty 18, 2011.

1. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Witam

Mam na koncie Dotpay troche pieniedzy, mam tez aktywowane konto ( placilem 10zł ) czy mozna te pieniadze w jakis sposob przelac na inne konto bankowe niz na te co jest w moich danych w koncie dotpay? Poniewaz chce cos zakupic, i chcialbym zaplacic dotpayem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Zapytaj pracowników DotPaya, nie nas.
    Wydaje mi się jednak że wypłaty są tylko na rachunek podany w serwisie, z którego dokonano aktywacji ;)

4. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Ok.

A moze da rade przelac pieniadze z mojego konta dotpay na inne konto dotpay? Np. wpisujac ID konta i kwote do przelania?

5. YoCar

YoCar Banned Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    no pewnie tak. od tego w końcu to jest

Poleć forum