1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Double layer problem!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ziomeczek12, Luty 15, 2010.

1. ziomeczek12

ziomeczek12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pisze juz drugi raz o tym samym kupiłem pierw 3 płytki emtec dl+ ściągnąłem sobie dante's inferno wkładam do napędu płyte jest dzwięk że czyta i następnie zaraz ten dzwięk się tak powtarza jakbym coś drukował tyle że troche ciszej.Myślałem może że coś z napędem ale biore z półki płyte dl+ na którą nagrana jest gierka wsadzam do napędu i normalnie odczytuje to logiczne pomyślałem że coś z tymi płytkami emtec.I dziś rano wychodze do sklepu po płytke dl+ już nie emtec wsadzam do napędu jest to samo :( niewiem o co chodzi po prostu czyste płytki dl+ nie czyta a nagrane owszem.Może ktoś miał taki sam problem z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po co zakładasz drugi taki sam temat?

Za śmiecenie warn i kosz

Wczytywanie...