1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Download bezpośrednio na pendrive

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez TheChampion, Luty 9, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie , jak ściągać gry bezpośrednio na pendrive ? bo jak chcę ściągnąć jakieś demo np. to automatycznie wybiera moje 4GB wbudowane a ja chce żeby ściągało mi się na mojego pendrive-a 16GB (TAK sformatowany pod X-a) wie ktoś jak to ustawić czy cuś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fkrsz

fkrsz Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    Nie da sie , nie wiem czy jak odepniesz dysk to zadzialala ale musialbys chyba mieć przerobke

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ROZWIĄZANE ,zawaliłem całą wbudowaną pamięć 4gb i jak chciałem coś pobrać to XBOX automatycznie pobieraj to coś na pendrive 16GB więc automatycznie decyduje gdzie jest miejsce tam pobiera :D

5. fkrsz

fkrsz Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    To czyli jak radzilem zadzialalo

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...