1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dr Skip - naprawa płyt xbox360!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Killjoy, Grudzień 8, 2011.

1. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzień dobry,

Chciałem wam przedstawić urządzenie które znalazłem z naszą zachodnią granicą, w USA sprzedało się ogólnie 7 mln sztuk a u nas jakby pustka - standardowe nikt nic nie wie.

A więc może najpierw link, jak to działa:

SkipDr, GameDr, stojaki, portfele do płyt,Poduszka podstawka pod laptopa etui i opakowania na płyty CD i DVD,  -  M.A.J.  Dystrybucja

Zasada jest podobna jak przypuszczam.

A teraz film z youtube'a jakiegoś młodzieńca:

Skip dr for xbox review - YouTube

Co myślicie koledzy ?

PS. jest szansa sprowadzenia tego urządzenia, cena w pl by była w granicach 160 pln. Płyny kosztują koło 15 pln, ale jeden podobno starcza na 50 płyt.

Temat bardziej skierowany do posiadaczy oryginałów i brzydzących się wszelakimi przeróbkami, jednakże każdego opinia będzie mile widziana ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. uixnet

uixnet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki dobrze wiedzieć, ale to jakby nie o to chodzi żeby komuś płacić za regenerację płytek, tylko o samo urządzenie. Dodam że coś podobnego jest do PS3, do płyt DVD i płyt Blu-Ray. To akurat jest forum o xbox więc wklejam taką informację jako newsa :)

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Przecież jest wiele podobnych urządzeń do domowego użytku. Wystarczy poszukać. Poza tym regeneracja płyty to koszt 5-10 zł w najbliższej wypożyczalni BD/DVD.

6. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No to w takim wypadku, koszt 160 pln i możesz własny interes rozkręcać :) A jeśli mowa o urządzeniach to w takim powszechnym obiegu nie spotkałem... temat raczej niszowy jak renowacja manekinów i urządzenia do tegoż :p

7. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepsza chyba regeneracja jest :)

8. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem, spierał się nie będę, ja już zapomniałem jak wyglądają płyty DVD :p

9. PSW

PSW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Przecież można już od jakiegoś czasu kupić w polsce takie urządzenia
    Ja osobiście znalazłem 2 takie firmy które zajmują się dystrybucją takich urządzeń Pierwszą na tknołem się na allegro regenerowałem u nich płyty, spodobał mi się efekt końcowy, płyty jak nowe.Jak by ktoś chciał na allegro: wozik12. fuh cd blink, od nich kupiłem urządzonko do regeneracji płyt, MIło mi się na nim pracuje, choć na początku miałem trudności z przyzwyczajeniem się do niego,Jak by ktoś chciał naprawić płytkę to zapraszam świętokrzyskie i druga firma klinika płyt, też fajna. POLECAM obydwie

Wczytywanie...

Poleć forum