1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age 2 - Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzychu31, Maj 7, 2011.

1. Krzychu31

Krzychu31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam starego xboxa i napęd niedziała już tak jak powinien. Oryginalne gry wchodzą po 20-30 razie włożenia dysku do napedu.Niedawno kupiłem DA2 i kiedy gra już mi odpaliła pokazał sie komunikat, że musze uaktualnić xboxa. Kliknełem "tak" i zaczeła mi sie aktualizacja. Mineła może 1 min i zrobił sie czarny ekran. Nic sie nie włączało, więc postanowiłem wyłączyć i włączyć xboxa. Kiedy go już włączyłem nie pokazał sie kanał powitalny ani interfejs konsoli Xbox tylko komunikat: "Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizacje, ponownie włóż płytę." Wkładałem płyte cały czas i zawsze przek ok. 1 min pisze, że trwa instalacja aktualizacji a potem wraca do tego pierwszego komunikatu. To może być przez ten napęd czy może jest inna przyczyna? Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ganath

Ganath Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na pewno wina napędu ponieważ nie może odczytać płyty na której jest aktualizacja, a już ją rozpoczołeś. Konsola dostała komunikat aktualizacji i dopoki jej nie dokończysz nie pograsz sobie. Jedyne rozwiązanie to naprawa napędu.

4. Krzychu31

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jeśli będe cały czas wkładał i wykładał płytę to może zaskoczyć??

5. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ściągnij aktualizację i wgraj na pendriva. Podpinasz go gdy konsola jest wyłączona, włączasz i powinno zaskoczyć. Tylko wyciągnij płytkę z DA 2, dla upewnienia się, czy właśnie z pen'a pójdzie update.

6. Krzychu31

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze 2 pytania: 1. Aktualizajca musi być taka sama jak w DA2?? 2. Czy wgranie aktualizacji z pendrive jest możliwe jeżeli zamiast kanału powitalnego lub interfejsu konsoli xbox wyskakuje ten komunikat??

7. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1 - raczej tak
    2 - nagraj i sprawdź.

Jeżeli masz stary napęd masz 2 wyjścia. Przeczyścić izopropanolem soczewkę ( lub spirytusem ale podobno niektóre napędy mają plastikową soczewkę i spir mógł by ją zmatowić). Wyjście nr2. http://xboxforum.pl/sprzet-f27/blad-brudna-plyta-naprawa-regulacja-lasera-932.html

Wczytywanie...

Poleć forum