1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age 2: Pierwsza ocena!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Uped, Marzec 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Serwis PC Gamer i PSM3 wydał ocenę najnowszej odsłony Dragon Age produkcji BioWare. Według nich Dragon Age 2 jest najlepszym RPG dekady.

PC Gamer ocenia grę na mroczniejszą, bardziej przepełnioną seksem i lepszą grą. Recenzent docenia system walki, który - jak twierdzi - jest najlepszy w historii gier gatunku RPG. Recenzent gry Dragon Age 2 mówi, że jest to gra RPG dekady, jednak dodaje, że dziewięć najbliższych lat przyniesie odpowiedź. Recenzja kończy się notą 9,4/10. Myślę, że werdykt o tym, że DA 2 ma być RPG dekady jest zbyt pochopny i za wcześnie by tak mówić. Sądzę, że jak na razie jedyny. rywalem będzie Wiedźmin 2. Oceny jednak się spodziewałem większej.

Nieco niżej ocenia tą samą grę PSM3, bo na 9/10. Recenzent również ocenia system walki na bardzo dobry, ale zauważa, że ten system nie zawsze jest precyzyjny. Według recenzenta gra jest robiona z myślą o PC. Namierzenie wybranego przeciwnika nie jest łatwe, gdyż brak trybu kamery swobodnej skutecznie utrudnia złapanie odpowiedniego ujęcia na pole walki.

Uped | XBOXFORUM.PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze lepsza od jedynki . Oby więcej takich gier .

4. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam jakieś 20h gry za sobą, akcja ciągnie się okrutnie powoli, oprócz jednej sceny nie wiem gdzie ten wyciekający seks, walka identyczna jak w divinity 2. Gra totalnie uproszczona, nawet 10 letnie dziecko skuma o co chodzi, przez co czytanie nie jest potrzebne. System questów antydebilny. Chyba tylko w Fable (strzałeczka do celu) było łatwiej dojść do celu. Normal jest tak prosty, że to jest nieporozumienie, natomiast hard naprawdę cieżki (od tego poziomu obszarówki zadają przyjaciołom obrażenia).

Jak na razie do jedynki/dodatku wiele jej brakuje.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wiedźmin 2 oraz Skyrim rzecz jasna :) Skyrim zapewne pozamiata ale i tak Dragon jest niezły

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja tam mam swoje gry dekady, a zdanie recenzenta nie zabardzo mnie obchodzi, te oceny są bardzo subiektywne.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mnie osobiście recenzje z gazet czy portali nie interesują za bardzo. Wolę zdecydowanie opinie graczy (więcej niż jedną, z innego punktu widzenia). Bo już nie raz tak było że czytałem recenzję myślałem że gra wypas (bo opisywana była jak Sajon normalnie) a tu moje odczucie było tylko WTF?!

Lubie sobie w dziale gier poczytać opinie na temat gier a później sam ją wypróbować (o ile jest taka możliwość).

8. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    CD-Action dało 7.5/10 i ta ocena jest wg mnie właściwa (po 23h grania)
    Wszystko fajnie, ale autorów lokacji powinni zamknąć w lochach. Jak można zrobić 5 lokacji powtarzających się co 10 minut. ŻENADA

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum