1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Dragon Age 2" powstanie z myślą o konsolowych graczach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PremiumPRO, Sierpień 12, 2010.

1. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    BioWare potwierdziło, że grę "Dragon Age 2" czeka wiele uproszczeń, aby dostosować tytuł do wymagań graczy konsolowych.

Wielu posiadaczy pecetów narzeka, że coraz więcej tytułów jest upraszczanych, aby dostosować je do graczy konsolowych. Powinni się jednak do tego przyzwyczaić, ponieważ ta tendencja będzie się coraz bardziej nasilać.

BioWare właśnie potwierdziło, że to samo czeka nadchodzącą grę "Dragon Age 2". Mike Laidlaw, główny projektant nowej produkcji potwierdził, że z sequela zostanie usunięta opcja widoku taktycznego, i nie będzie także żadnych nowych narzędzi umożliwiających modding gry, ponieważ społeczność konsolowa ich nie doceniała. Te zmiany zostaną wprowadzone głównie po to, aby lepiej dostosować "Dragon Age 2" właśnie do graczy konsolowych.

Dobrą wiadomością jest to, że powyższe zmiany dotyczyć mają przede wszystkim wersji konsolowej, natomiast pecetowa zostanie odpowiednio zmodyfikowana, aby zachować kluczowy element widoku. W wersji konsolowej, gracze w zamian otrzymają rozszerzone opcje sterowania grupą, co powinno ich w pełni uszczęśliwić.

Powyższa informacja jest bardzo interesująca, zwłaszcza w kontekście niedawnej wypowiedzi Grega Zeschuka, współzałożyciela studia BioWare, który w jednym z wywiadów powiedział, ze konsole należą do przeszłości. Tymczasem jak widać studio dopasowuje jeden ze swych flagowych tytułów, właśnie po to, aby uszczęśliwić ich posiadaczy.

Fidel

źródło: "Dragon Age 2" powstanie z myślą o konsolowych graczach - Wiadomości - Onet.pl Gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Świetnie, sterowanie oraz interfejs w DA: Origins nie podobałi mi się. Mam nadzieję, że zmiany znacznie poprawią ten element.

4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Czekam na tą grę bo jedynka bardzo mi się podobała. Sterowanie w 1 niekiedy było wkurzające ale grać się dało.

5. yop6

yop6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znaczy... ja powiem tak, ze sterowanie MAGIEM w 1 bylo trudne, lecz dalo sie przyzwyczaic do uzywania w ciagu minuty wszystkich czarow ^^, mam nadzieje ze w 2 bedzie bardziej "przejzyste sterowanie" bo stopowanie gry prawie za kazdym razem jak chce rzucic czar to wkurza --'

6. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Trochę źle że odchodzą od tego modelu rpg,wprawdzie z ekranu taktyki rzadko korzystałem ale czasami się przydawał.Przy okazji wie ktoś czy DA2 będzie tak jak jedynka z dubbingiem?Bo nawet dobrze to im wyszło w jedynce.

Wczytywanie...

Poleć forum