1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age 2 problemy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zuraw1989, Marzec 17, 2011.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam mam problem odnosnie da 2 slyszalem ze na płycie jest aktualizacja nalezy ja wykonac czy nie bo podobno pozniej nie dziala kilka gier kolejne pytanie to do czego służy program abgx360 czy cos takiego moja przerobka to iextreme 1.4 albo lt bez + na 90 % 1.4 kolejne pytanie to czy jak sciagne gre czy moge patchowac ja na nizszy wave czy z aktiwate iso skorzystac jestem nie obeznany prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gra bez aktualizcji nie zadziala.
    A te gry ktore przestana dzialac to MW2, HALO Reach i Black OPS.
    Zostana dodane patche AP 2.5, ale mozna to obejsc.

4. zuraw1989

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ok dzieki a w jaki sposob to obejsc te patche na tych wymienionych tytułach mi nie zalezy tylko jaki dash potem bedzie czy co sie tam aktualizuje podam numer mojego dasha 2.0.12611.0 i jeszcze jedne pytanie czy bede umial po tej aktualizacji pograc w gry ktore beda wychodzic albo te ktore sa jak np fight night chapion czy bulletstorm a do czego te patche zostana dodane do tych gier wymienionych powyzej ? dzieki za help bo sie nie znam i nie wiem o co biega z tym ap 2.5 itp

5. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Najłatwiej i najlepiej, aby bezstresowo grać jest przejść na lt+ i tyle. Inaczej, nie pograsz bez kombinowania i patchowania gier.

6. zuraw1989

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tyle to wiem tylko po blisku nie mam przerobki a konsoli nie mam zamiaru nigdzie wysyłac chce odp na pytanie do czego abgx 360 słuzy i jak te gry patchowac zeby na iextreme 1.4 działaly akurat fight night champion gram bez problemow da 2 z polskimi napisami mam i slyszalem ze na nizszy wave nie wolno patchowac tego da 2 i activate iso uzyc czytajcie zanim odp

Wczytywanie...

Poleć forum