1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age 2 - "To Epickie"

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Kubcys, Maj 6, 2011.

1. Kubcys

Kubcys Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Nie mogę wbić tego osiągnięcia ;/ Jest ono proste, bo trzeba przejść grę 2 razy lub zaimportować profil z Dragon Age Origins. Jako, że nie mam DA:O postanowiłem przejść grę 2 razy ;D Mimo to osiągnięcie jednak nie wpadło. Miał też ktoś taki problem ?? Mam już wszystkie osiągnięcia w tej grze, tylko tego mi brakuje ;( LusoGamer.com // Portal Nacional sobre Videojogos // PS3, PSP, Xbox 360, Wii, DS, 3DS, PC, iPhone, NGP
    Wiecie może co z tym zrobić ??

Wczytywanie...

Poleć forum