1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dragon age arcydemon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blake, Grudzień 10, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mam przejść końcowego bossa arcydemona w dragon age. siedziałem całe południe i nic. smoczka ubijam do połowy życia a on potem odlatuje na taką wysepke, no to idę do balisty nawalam aż się zatnie a potem czarami uderzam (gram magiem) reszta drużyny chroni mnie przed nadchodzącymi pomiotami ale i tak w pewnym momencie nie mam już miksturek leczniczych no i padam a smok ma 1/4 życie... co możecie poradzić? całą gre dawałem rade na trudnym a tutaj na normalu nie mogę sobie z nim poradzić :( co proponujecie??

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum