1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Arcydemon

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tracer10, Marzec 31, 2010.

1. tracer10

tracer10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica/Ballina
    Witam mam problem z pokonaniem Arcydemona w skład mojej drużyny wchodzą ja wojownik Oghren,Alistair i Waynn a sojusznicze to 5 maginów 50 dalijczyków 39 krasnali i 40 woja z Redcliff jaką strategie mi doradzacie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dawać Wynn napój z maną tak, aby cały czas rzucała czary (uzdrawiające).To samo robić z innymi bohaterami tylko dbać w ich przypadku o energię.No i wzywać tych sojuszników według mnie w obojętnej kolejności.Gdy arcydemon odlatuje to trzeba biegać do balist i walić w niego.

4. Krakusek

Krakusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    morigan, sten, orghen i elfow

walisz z balisty i co jakis czas atakujesz bezposrednio ( combo na 1/6 zycia weszlo, ale trzeba miec najlepsze rzeczy )

5. tracer10

tracer10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica/Ballina
    teraz żałuje że mam 3 wojów i 1 maga mogłem zamiast ogrena,morigan wziąć ale i tak jak arcydemon mam1/2 hp to wtedy przyzywa swoje lizo **** i cała grupa pada i większość sojuszników też pada a tak poza tematem jak się pokona arcydemona to można save zrobić żeby go zaimportować do Przebudzenia

Wczytywanie...

Poleć forum