1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age i problem z dashboardem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kubzon, Listopad 19, 2009.

1. Kubzon

Kubzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem gierkę i niby wszystko, ok, ale po włączeniu jej pojawia się informacja że muszę zaktualizować konsolę. Niestety, gdy zgram Dragon Age na dysk pojawia mi się info przy aktualizacji, abym wyczyścił płytę szmatką bo nie można jej odczytać. Jednakże wydaje się być wszystko ok. Czy mogę ściągnąć dashboarda odpowiedniego dla Dragon Age na kompa i zaktualizować konsole offline? Wiem, że tak, ale nie mogę znaleźć aktualizacji nigdzie w necie. Please niech ktoś poratuje linkiem, albo jakimś rozwiązaniem. Z góry wielkie dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  4. Kubzon

Kubzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc, niestety nie mogę znaleźć nigdzie UpdateSpy, a nawet jeśli ściągnę jakiś nowy dasboard to i tak konsola nie chce się aktualizować, czy to poprzez pendrive'a, czy dvd. Ale i tak sobie poradziłem, zaktualizowałem konsole przez xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum