1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age II bug

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Alf1966, Październik 18, 2011.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Otóż mam problem z grą Dragon Age II. Izabela pojawia się w mojej posiadłości w 3 akcie już po wykonaniu Questów Żal Izabeli itp i stoi przy biurko powinienem móc z nią pogadać i dostać Q, ale nie mogę bo ona stoi i nie chce mi dać i nie wiem co robić. Jak ktoś ma pomysł, albo wie czy może jest jakiś patch, który to naprawia i ma do niego linka, żeby wrzucić na pena zainstalować i żeby to działało to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    No tak pobrałem Title Uptade 2 do Dragon Age II nawet dwie wersje, do różnych ID w grze (wiecie o co chodzi) i obie sprawdziłem i żadna nie odblokowała mi tego Q z Izabelą. Może to przez to, że już był zablokowany jak wgrałem patcha ? I czy jak zagram jeszcze raz to czy to będzie działać ? I kolejne pytanko jak bym grał jeszcze raz to żebym wiedział, którego patcha zostawić wgranego na HDD z jakim ID proszę o napisanie jaka ta gra ma ID, bo nie mam już obrazu gry i nie mam jak sprawdzić Konsole :: Dragon Age II [PL] [X360] [DAMNATION] . Aha ostatnie pytanko to, że patch nie działa mimo iż pisze przy nim Region Free może być spowodowane tym, że mam Polską Wersję gry ?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

4. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    To jak pomoże ktoś ? Bardzo mi na tym zależy.

5. kakulukia

kakulukia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mialem dokladnie tą wersję gry i nie mialem zadnego problemu z questami :)

6. OrangeMan

OrangeMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Biestrzykowice
    Wczytaj save przed misja Żal Izabli

Wczytywanie...

Poleć forum