1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age II - wyprawa na głebokie sciezki

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Abaddone`, Marzec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Witam.
    Otóz mam problem mianowicie potrzebuje dac 50 suwerenów Bartrandowi, aby zostac wspolnic wyprawy. I tu mam problem powniewaz ukonczylem wszystkie misje i nie mam takiej gotówki i nie mam skad jej wziac i latam po miescie jak "oszołom" bo wszsytkie misje poboczne tez ukonczylem a kase zbieralem i nie przepiepszalem na byle co - -. Mam dokladnie ~30 Moze jakos powecie jak daliscie rade? Bardzo bylbym wdzieczny. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Sprawdź czy nie dostałeś listu od pewnego krasnoluda.Chce on wyłożyć gotówkę za głównego bohatera oczekując, że zwróci mu później 2 razy więcej. Oczywiście mogę uspokoić na głębokich ścieżkach, idzie się obłowić i spokojnie automatycznie ten krasnolud zostaje spłacony.Pozdrawiam

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Dziwne, bo ja nie przeszedłem jeszcze wszystkich misji pobocznych i mam 55G :).

5. Abaddone`

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    a moze wiesz od kogo dokladnie ten list mam dostac? bo chodze i chodze i nigdzie nikogod nie moge znalezc? chodzi tylko o miejsce ;)

6. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja przed głębokimi ścieżkami miałem 70 golda, ale nie byłem rozrzutny ;p

listy chyba na biurku są. ale to też czasami są jakieś powieszone w różnych miejscach w mieście.

7. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Powiem ci, że ja dopiero wykonałem jedną misję związaną z tą wyprawą, tj. pozyskanie mapy od Andersa a poza tym, wykonałem już w cholerę misji pobocznych, mam koło 70 suwerenów (o ile to są te złote monety :p) i osiągnąłem 10 poziom, tak więc moja porada jest taka: przeszukiwać dokładnie wszystkie lokacje podczas misji, bo czasem się znajdzie jakiś przedmiot rozpoczynający questa, łazić i na siłę szukać wykrzykników. Ja do tej pory nikomu 50 suwerenów nie dałem i dopiero teraz, z 15 godzinami na liczniku zabieram się za Głębokie Ścieżki :p

8. Abaddone`

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    dobra, znalazłem. :) nie zauwazylem, ze mam list w domu :) (patrzcie uwaznie) Gra mnie bardzo wciagla i szkoda mi grac :D

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    http://xboxforum.pl/pomoc-f19/dragon-age-2-pytania-86344.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.