Dragon Age III: Inquisition — BioWare nie obawia się rywalizacji z Wiedźminem 3

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Dragon Age III: Inquisition

Czy BioWare obawia się rywalizacji z Wiedźminem 3: Dzikim Gonem i dlatego nie ujawnia na razie konkretnych informacji o Dragon Age III: Inquisition? Tak uważają niektórzy gracze, którzy zapytali o to wprost developerów. Co oni na to?

Na oficjalnym forum BioWare’u jeden z użytkowników zadał kilka pytań, w którym chciał m.in. dowiedzieć się, czy firma obawia się rywalizacji z zapowiedzianymi niedawno Dark Souls II i Wiedźminem 3: Dzikim Gonem. Odpowiedział mu Blair Brown, przedstawiciel studia:


Czy ekipa Dragon Age’a jest w stanie stworzyć grę, która mogłaby rywalizować na dzisiejszym rynku?

Tak.

Czy EA wierzy, że jego produkt może zostać dobrze przyjęty, czy też gra umrze w czasie prac?

Tak, wierzą w ten produkt i są podekscytowani tym, co tworzymy.

Wiedźmin 3 i Dark Souls II zostały niedawno ujawnione i obie gry wyglądają niesamowicie, a ja zastanawiam się, w jaki sposób EA zamierza sprzedać Dragon Age’a III w cieniu takich gigantów?

Sprzedamy go jako „Dragon Age’a III”, a nie „Hej, spójrzcie na nas, mamy grę podobną do tych innych”. Produkcja jest na tyle mocna, że się obroni.

Czy to właśnie dlatego EA tak obawia się ujawnienia jakichkolwiek szczegółów Dragon Age’a III?

Sami decydujemy, kiedy jesteśmy gotowi ujawnić nowe informacje (a nie EA), a taki moment jeszcze nie nadszedł, czekamy na idealną chwilę, by zadziwić wszystkich. Nie obawiamy się nikogo.

Czy Dragon Age zostanie w ogóle wydany, czy projekt zostanie porzucony, tak jak wiele innych, które nie spełniły wysokich standardów dzisiejszego rynku?

Na pewno zostanie wydany i spełni nasze wysokie standardy.
Via: Cdaction.pl
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
No nie powiem jestem mile zaskoczony że zapowiedzieli "Dragon Age III", przeszedłem 1 i 2 i jak najbardziej mi się podobały z niecierpliwością czekam i mam nadzieję że nie spaprzą tak dobrego tytułu :)
 

Ejzo

Użytkownik
Użytkownik
Hmm byly jakies info czy bd na x360?
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niech nie chwalą dnia przed zachodem, hehe ...
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś Dragon Age II nie porywał niczym, wręcz przeciwnie :).
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
Miejmy nadzieję że gra będzie godna bo dwójka w porównaniu do jedynki to pomyłka mam nadzieję że wrócą do korzeni bo jak dalej pójdą w kierunku w jakim zmierzała dwójka to lipa bedzie

Wysłane z mojego ST23i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom