1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age: Inkwizycja - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bnmbnm7

bnmbnm7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak na pierwsze 10 minut gra nie jest zła, grafika ujdzie ale jakaś bardzo dobra nie jest , ale to last geny więc nie jest żle narazie, o fabule raczej nie powiem bo to sam początek to sam jeszcze jej zabardzo nie znam ale myśle że będzie dobrze. Jeśli lubisz RPG to powinno ci się spodobać . A mechanika jeśli chodzi ci o wybieranie czarów to jest dostosowane pod granie na padzie jak to na konsolach. :longhaul jeśli zależy ci na lepszej grafice i lubisz grać na myszce i klawiaturze to możesz poczekać na wydanie PC bo raczej większych zmian pomiędzy PC a xbox-em 360 nie ma

//Przenoszę do opinii
    ~z0nk31

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Graficznie różnica jest potężna pomiędzy PC a Xboxem 360. Wystarczy też popatrzeć na wersję na Xboxa One.

Ale dla mnie to bez znaczenia aż tak. Ważne, że gra ukazała się też na poprzednią generację.

Jak dla mnie to jeden z najlepszych rpg tego roku ( właściwie to najlepszy ). Masa, zadań głównych i pobocznych. Dużo chodzenia. Rozbudowane statystki i wciągająca, klimatyczna fabuła.

Na początku gry potężny edytor postaci. Od naszego wyboru tejże zależy jak nam się potoczą dalsze losy.

System walki nie bez wad, ale do przyjęcia no i dużo wyborów moralnych.

Największy plus za polskie napisy. Takie skomplikowane gry to tylko w naszym rodzimym języku można grać pomimo, że znam dość dobrze angielski.

5. leo20

leo20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wielkość czcionki w dialogach to chyba jakieś nieporozumienie, siedzę 2m od telewizora i muszę się jeszcze przysunąć żeby coś przeczytać.

1 osoba to lubi.
  6. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No niestety z czcionką się nie popisali i choćby to patchem naprawili ale nic. Wkurza mnie fakt, że gra kosztowała kupę kasy a nie mogę jej zainstalować w pełni bo napęd cały czas zasuwa i ta czcionka, że siedzę metr od telewizora i mam biedę przeczytać.
    A czy są momenty, że zwiesza się Wam dźwięk? już kilka razy tak miałem, że nagle dźwięk się zwiesza i jest cisza do momentu resetu konsoli. Miał ktoś podobnie?

Wczytywanie...

Poleć forum