1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age inkwizycja PL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szefol84, Styczeń 28, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witam. Chętnie wymienię się grą na konsole Xbox One pt.: "Dragon Age Inkwizycja".
    Stan nośnika jak i pudełka oceniam na bardzo dobry. Grę chcę wymienić ponieważ nie potraafięsię do niej przekonać.
    Wymianę można zrealizować za pomocą Gametrade, lub tu na forum.
    Moje zasady to:
    1. Wsyłka listem poleconym priorytetowym w kopercie bąbelkowej,
    2. Skan lub zdjęcie potwierdzenia wysyłasz na email i wtedy posyłam grę również dokumentując potwierdzenie.

Wymieniając się ze mną zgadzasz się na owe warunki. Jestem dojrzałym facetem także bez obaw.

Inrteresują mnie gry: far Cry 4 PL, Sniper Ellite III PL, ENG ( o ile jest wersja PL).
    Oczywiście z dopłatą jeżeli chodzi SE III Afrika ponieważ gra jest o wiele tańsza(używka).
    Zainteresowanych proszę o kontakt w PW. Możliwy odbiór osobisty gry.

Ostatnia edycja: Styczeń 28, 2015
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum