1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age: Inkwizycja

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. majowy86

majowy86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra zdecydowanie na wielki "+". Piękna graficznie i wciągająca fabuła. Rozgrywka na długie godziny. Jedynym minusem jakim dopatrzyłem się po jakiś 15 godzinach gry to chyba to, że nie można się cofnąć w grze, aby zaliczyć wcześniejsze zadania. Zdecydowanie polecam ten tytuł.

4. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Czemu forum nie zyje?

Gra jest genialna!! Po 19h dopiero wdrazam sie w glowny watek a pobocznych mam jeszcze od groma do zrobienia... Grafika może nie jest jakaś najwyższych lotów ale nie jest źle :) obszary do poznania są wielkie i na prawdę jest co robić :) jak dla mnie gra numer 2 zaraz po forzie Horizon 2 chociaż tych gier nie ma co porównywać...
    Po 19 h mam 10lvl postaci...

5. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram już ponad tydzień i 12 lvl :) Gra jest genialna, takich gier właśnie mi brakuje :) Zalatuje trochę KOAR. Wiadomo trochę niedociągnięć jest ale więcej plusów.Polecam

6. Chudysid

Chudysid Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koluszki/Łódź
    grafika na dobry +, lokacje ogromne , wszędzie można coś znaleźć ,kilkadziesiąt godzin rozgrywki,polecam

7. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Jak dla mnie bomba! Ogromny, usiany wieloma zadaniami pobocznymi i znajdźkami świat, ciekawi towarzysze, niezła fabuła, SI jak dla mnie na wystarczającym poziomie...jeżeli ktoś się lubuje tego typu pozycjami, nie ma się co długo zastanawiać. Polecam wszystkim.

1 osoba to lubi.
  8. capone79

capone79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra swietna i mysle ze to wlasnie przez nia opozniono premiere wiedzmina. Po 40h grania mam moze 20% gry ukonczone poniewaz odkrywam wszystko sam bez poradnikow a swiat i technikisa olbrzymie. Polecam. Im dalej tym ciekawiej.

9. DonMajorro

DonMajorro Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wro
    Wie ktoś, czy jest jakaś różnica między wersją na X360, a XOne?

Grałem w tę grę na X360, nie przeszedłem całej i zastanawiam się, czy teraz kupić na XOne i dokończyć (zaczynając oczywiście od nowa).

I tutaj właśnie się zastanawiam, czy jest jakaś różnica, między tymi wersjami (oczywiście pomijając grafikę).

10. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Mam 45 godzin na liczniku i przeszedłem 24 % gry. Niedawni odblokowalem dostęp do Podniebnej Twierdzy. I znowu się zaczęło: dziesiątki nowych zadań, kilka dużych lokacji, napotykanych wrogów trudniej ubić. Myślę, że grając w takim tempie jsk dotychczas zejdzie mi do końca kwietnia.
    A potem Wiedźmin...

11. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hah ja mam po 47h zero smokow na koncie bo nawet tego na zaziemiu nie moge ubic... Chociaz teraz awansowalem na 14 lvl to sprobuje znowu. Zle skille rozdalem

12. DonMajorro

DonMajorro Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wro
    Wiesz, że możesz zresetować skile?
    Musisz kupić medalion, z tego co pamiętam, np. u kowala, potem go "założyć" postaci, której chcesz zresetować skile. Koszt śmieszny - pierwszy medalion chyba za 1 monetę, każdy następny za 370 monet (tak przynajmniej mi się wydaje, potem włączę grę i napiszę jak to jest w 100% łącznie z nazwą medalionu).

13. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem, juz wiem

14. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Osobiście mi ta gra nie podeszła próbowałem się do nie przekonać jednak mi się nie udało. Oczywiście bardzo ciekawie jest na poziomie koszmarnym. Zauważyłem jednak coś dziwnego, a mianowicie na owym poziomie czasami wpadałem w grupkę przeciwnikiów chyba zwą się templeriuszami( Ci z tarczami) i potrafiłem ich rozbić (oczywiście wraz z drużyną) bez problemu, a innym razem wystarczyło dwóch by wybić mi drużynę w pień. Gdy już chwila się przyzwyczaimy(kilka godzin gry) do koszmarnego poziomu i już czuje się pewnie spotykasz "Misia" i już po kilku ciosach tracisz wiarę w swoją drużynę i siebie. :) Jeżeli zaś chodzi o bugi to jest ich pełno i są całkiem zabawne. Kilka razy zdarzyło mi się że główny bohater poruszał się jak duch(lewitował na ziemią i nogi były zablokowane), czasami dotyczyło to członka drużyny który niby zginął a był obok mnie tyle że nie mogłem nic zrobić z nim, no i ostatnie to lewitacja ciał przeciwników na wysokości głowy. Spotkanie smoka na tym poziomie kończy się szybciutko z wiadomym skutkiem (chwila by zrobić screena- bo potem już tylko ogień i smierć). Przeżyłem straszną męczarnie z tą grą na tym poziomie, po przełączeniu na średni poziom trudności jest tak łatwo że gra nie ma sensu.
    Nie widziałem trybu multi także tu się nie wypowiem.

15. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Multi jest slaby moim zdaniem. Powinno byc mozna wraz z kolega rozgrywac normalny tryb przygody. Mnie gra na poczatku tez nie wciagnela ale po przejsciu do podniebnej twierdzy to juz inna bajka... I swietne pomysly mechaniki gry i fabula... Chociaz pi 80h gry nie jestem jeszcze w polowie :)

16. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Mi też gra bardzo podeszła. Świat, system walki - rewelacja. Grafika według mnie świetna ( oby wiedzmin nie był gorszy ).
    Fabuła jak dla mnie taka sobie, nie przemawia do mnie ale tego spodziewałem się 2 części, w zasadzie przez to ślęczenie nad pobocznymi misjami pogubiłem się trochę w głównym wątku.
    Generalnie jestem zadowolony z zakupu.
    BTW: Czy ktoś czyta te wszystkie książki i opowiadania w grze ?

17. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja :)

18. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja mam pytanie do grających ;D, jaką rasę i klasę postaci poradzicie mi wybrać ? Jest to mój pierwszy Dragon Age więc nie wiem jak się za to zabrać ;D

19. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wybierz co chcesz ale na piczatek sugeruje maga

20. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Bez względu co wybierzesz, zabawa będzie przednia. Łotrzyk to sztylety, elf łuk, rycerz i mag wiadomo. Rasa to tylko różne bronie w grze i kilka innych tekstów w fabule. Nie ma lepszej i gorzej. Każda ma swoje dobre strony

21. capone79

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale jesli nigdy nie gral to magiem bedzie mu latwiej na odleglosc tak mysle

Wczytywanie...

Poleć forum