1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age - kiedy w sieci? Opinie, nowości.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trzepak, Październik 29, 2009.

1. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Moze wie ktos kiedy ta gra pojawi sie w sieci na xboxa? Premiera na swiecie ma sie odbyc 3 listopada wiec juz niebawem, kwestia kilku dniu;) Strasznie czekam na te gre wiec stad te pytanie. Prosze takze o wyrazanie swojrgo zdania na temat tej gry oraz jakis ciekawostek lub wklejanie tutaj wszystkich nowych informacji o tej grze;) Niech to bedzie taki glown temat o Dragon Age na tym forum;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Kiedy będą szfedy.Głupie pytanie niby skad mamy to wiedzieć jak bedzie to bedzie ja i tak na to nie czekem tylko na FPS'a ROKU MW2.

4. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Polska wersja zapewne będzie trochę później niż angielska w necie więc jeszcze trochę trzeba na to poczekać, ale myślę że warto :) sam czekam z niecierpliwością, zapowiada się zaje*&sta gra!! :yeye: mass effect był super, kotor tak samo, bioware robi gry na najwyższym poziomie, jeżeli dragon age będzie podobne do powyższych to must have jak nic :) a z opinią wstrzymam się dopóki nie zagram :p

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @2UP
    To po co piszesz?Warn leci

@UP
    PL wersja bedzie 3 listopada

@TOP
    Po co zakladasz temat skoro gry nie ma,jak mam wyrazic swoja opinie?
    Wycieku nie ma to i nie bedzie jej wczesniej na torrentach...

6. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    A czy ja napisalem ze ten temat jest tylko o wyrazaniu swojej opisnii? Czy takze zeby sledzic wszystkie newsy dotyczace gry...
    Np.
    Tajemnicza Wieża Kręgu z Dragon Age: Początek | Gamezilla

Wczytywanie...

Poleć forum