1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age opóźniony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Milu, Sierpień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Fani cRPG zaczęli już odliczać dni do planowanej na 20 października premiery gry Dragon Age: Początek. Jak się okazało – przedwcześnie, bo producenci tytułu postanowili opóźnić debiut swego projektu i wydać go dopiero w listopadzie. Najbardziej ucierpią na tym użytkownicy konsoli PlayStation 3, nieco mniej – właściciele PC i X360.

Sprawa wyszła na jaw, gdy serwis Shacknews przejrzał oferty sklepów internetowych, w których przyjmowane są przedpremierowe zamówienia na Dragon Age’a. Podawane przez sprzedawców daty ukazania się gry były w kilku miejscach różne, co skłoniło dziennikarzy do poproszenia o wyjaśnienie dewelopera projektu, studio BioWare. Jako pierwszy konkretną odpowiedź otrzymał amerykański IGN.

Zgodnie z uzyskanymi przez serwis informacjami, Dragon Age ma pojawić się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 3 listopada, a trzy dni później trafić do Europy. Daty te dotyczą cRPG w wersjach na PC i Xboksa 360. Posiadacze PS3 będą musieli poczekać kilka tygodni dłużej – być może do 19 listopada, co sugeruje sklep GameFly.

W naszym kraju Początek ukaże się nakładem firmy Electronic Arts Polska. Produkt będzie dostępny zarówno w całkowicie zlokalizowanej, jak i oryginalnej wersji językowej (z możliwością włączenia polskich napisów). Próbki głosowe z rodzimej edycji gry zaprezentowaliśmy przed dwoma dniami.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    no,10 dni to malo,ps3 ma gorzej;D

ale jak dla mnie durne,uzaleznieni od sklepow,jakby nie mogli do nich zadzwonic i podac dokladnej daty premiery albo ustalic jedna zgodna...

4. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Ale PL będzie i to się liczy!! Dla mnie kilka dni opóźnienia to nic. Gorzej mają posiadacze PS3. Więc jest i tak dobrze.

5. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Co do wersji językowej to mi to wisi, ale w sumie to że wyjdzie w listopadzie nie jest jak dla mnie aż tak złe. W październiku będzie czas na granie w Risen, a miesiąc później kolejny świetny cRPG, więc będzie w co grać, zwłaszcza że w CD-A pisano że gra ma trwać nawet z 300h :D Nie mogę się doczekać obu tytułów.

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    E tam wcale nie jest tak źle. Da się wytrzymać z FiFą 10 :D

7. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Kiedy zobaczyłem tytuł newsa to automatycznie pomyślałem, że przesuwają na 2010 :D Ulżyło mi kiedy przeczytałem ;) Tyle za@!#%&* gier wychodzi w 2010, że aż się smutno robi... :( Czemu każą tyle czekać?!

8. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gęsty ruch się zrobił na Wrz-Lis 2009 i dużo tytułów boi się MW2 ^^

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    nie tyle boja sie mw co spadku sprzedazy przez zbyt duzy wysyp gier

a jezyk pl dobrze ze bedzie,to rpg,teksty pl sa wskazane(nie to ze ang nie znam ale wygodny jestem ^^)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum