1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Origins wersja eng czy pol?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gambit95, Wrzesień 25, 2011.

1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Chciałem się zapytać czy grając w Dragon Age po angielsku można coś zrozumieć, czy język jakim się posługują jest skomplikowany? Zastanawiam się czy dopłacić i kupić wersję pol czy taniej kupić wersję eng. Oglądałem kawałek gameplaya na yt i dialogi raczej są do zrozumienia. Sam nie wiem, ponieważ ostatnia gra RPG w jaką grałem na Xboxie 360 był Risen, niestety gry nie ukończyłem, ponieważ gra była po ang i nie poradziłem sobie ze zrozumieniem misji. Menu w Dragon Age ( wybieranie mocy itp. ) jest do ogarnięcia? W dialogach tej gry występują jakieś archaizmy? Chciałem się zapytać ponieważ słyszałem, że np. do gry L.A. Norie najlepiej znać dobrze angielski. A jak polski dubbing w DA? Polecacie bardziej polską czy oryginalną angielską wersję?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcin881231

marcin881231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jak najbardziej polecam wersje z polskim dubbingiem (bo moim zdaniem jest poprostu rewelacyjny). A jeżeli mówisz ze masz problem z angielskim to nie widzę sensu grania w RPG nie mając pojęcia o fabule:)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Moim zdaniem gra ma bardzo ciekawą fabułę, którą warto zrozumieć. Musisz też ogarniać opisy czarów i umiejętności. Jeśli nie czujesz się na siłach, to warto zainwestować te kilka złoty więcej i cieszyć się grą w ojczystym języku.

Wczytywanie...

Poleć forum