1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Dragon Age PL ed. specjalna + Sunset Overdrive pelna polska wersja PROFIL XBOX ONE AKTUALNE!

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez rufercik, Grudzień 22, 2014.

1. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Witam serdecznie!

Chetnie wymienie profil z 2 grami podany powyzej za farcry 4 i co kolwiek innego mile widziane 2 gry rowniez w 1 profilu:) Z profilu najlepiej pobrac gry calkiem w nocy badz z samego rana zeby poprostu ktos nie wylogowal was chodz jak wyloguje to nic sie nie dzieje. Z powodu tego iz nie mam pojecia czy inne osoby uzyly opcji na profilu moja konsola chodz wydaje mi sie ze nie, trzebabylo by zalogowac na chwile dany profil ktory podam + zalogowac swoj profil, odpalic gre ze swojego i wtedy mozna wylogowac z tamtego jezeli jest dostepna opcja moja domowa konsola wtedy nie trzeba powtarzac tej procedury poniewaz ustawia ona profil jako domowy i mozna w grac w pobrane gry usuwajac calkowicie moj. Pisze to poniewaz nie chce pozniej nieporozumien typu jest Pan oszustem badz cos podobnego. Wymienie konto rowniez na samego FarCry 4 glownie zalezy mi na tej grze. Jezeli profil bedzie prosil o kod aktywacji badz cos podobnego wystarczy do mnie napisac a osobiscie naprawie ten problem poprzez xbox.com i dam odrazu znac. Zawsze sluze pomoca, Warunek - nie wolno pod zadnym pozorem zmieniac hasla do konta gdy tak sie stanie osobiscie nie bede juz wiecej z dana osoba sie wymienial. Prosze o skladanie ofert w gre wchodzi rowniez middle earth najlepiej PL. Moze byc jedna gra za 2 ale z opcja domowa konsola dla mnie:) Pozdrawiam i zycze wesolych swiat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaeMeL

KaeMeL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Byłbyś może zainteresowany Fifą 15 i Forzą Motorsport 5 ? Oczywiście na koncie home, bez problemu, wszystko do dogadania na priv.

4. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Kurcze dam jeszcze znac powiem szczerze ze za bardzo nie przepadam za grami sportowymi bardziej RPG, akcji.

5. rufercik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Aktualne nadal. Interesuje mnie glownie farcry 4, evil within, Assassin Unity. Moje konto nie posiada najprawdopodobniej HOME pisze zeby potem nie bylo nieporozumien. Mozna zawsze dogadac godz gry poniewaz nadal czasem odpalam Dragon Age. Mi to problemow nie sprawia. Jezeli nie masz home nie ma problemu jednak zeby to bylo rowniez na zasadzie dogadania godzin gry:) Jezeli masz HOME bardzo mi milo. Postaram sie rowniez przemyslec inne oferty:). Pozdrawiam.

btw: za umozliwienie opcji HOME i ilosci gier doloze 2, gora 3 kody 7 dni trial.

Ostatnia edycja: Grudzień 26, 2014
  6. Dziaboong

Dziaboong Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Clonmel
  7. rufercik

Polubienia: