1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Pl = OrkaNaugorze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kera007666, Marzec 12, 2010.

1. kera007666

kera007666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam kłopot ściągnąłem 3 razy dragon age i ani razu nie był to ten o jaki mi chodziło
    1=Wszystko działa tylko jest w angielskiej wersji językowej
    2= wersja od skazy wo gule nie zadziałała
    3= RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting oto jeden link z tej wersji która wczoraj ściągnąłem i nie wiem czy działa bo płytki nie mam ale sądzę że nie zadziała bo przy sprawdzaniu abxem wyskoczyły takie błędy
    Starting Verification
    Looking for 657FC290BDF17192.ini in the online verified database
    There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
    Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
    Verification failed

Starting AutoFix
    Looking for Xex_BDF17192.ini in the online verified database
    There are no verified rips of this Xex in the online database
    Failed to find a verified ini file for this Xex
    AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Czy zadziała czy nie a jak nie to ma ktoś linki do wersji dragon age Pl na 100% działającej?

dzięki z góry za pomoc bardzo zależy mi na tej gierce

Wczytywanie...

Poleć forum