1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon age PL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Radexb1, Sierpień 16, 2011.

1. Radexb1

Radexb1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brzesko
    Witam. Otóż zakupiłem sobie DA Początek troche tam przeszedłem ale później jużnie mogłem bo nie znam za bardzo angielskiego, jest może jakieś spolszczenie do tej gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma i nie będzie ! Użyj opcji szukaj, takich postów było mnóstwo !

//Edit

Zresztą dragon Age jest grą na tyle prostą że nie trzeba rozumieć gry żeby ją przejść - wszędzie są pozamykane lokacje i nie da się czegoś pominąć - gra sama prowadzi za rączkę co gdzie i jak.

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tyle że co to za granie, kiedy nie rozumie się fabuły oraz zadań do wykonania ?
    Poza tym jest kilka questów, które nie są zaznaczone na mapie i trzeba samemu poszukać.

Radexb1
    Skoro zakupowałeś grę, a nie ściągałeś, wiedząc że to RPG, dlaczego nie zakupiłeś wersji PL ?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @Up
    Autor tekstu może mieć pretensje tylko do siebie - jest on chyba pierwszym przypadkiem który opisuje Dragon age NIE w polskiej wersji językowej..
    Ja też nie znam dobrze angielskiego ale nie porywam się na zagraniczne RPG jak nie ma możliwości włączenia polskich napisów

Wczytywanie...

Poleć forum