1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Początek a Przebudzenie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mosakPL, Październik 31, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Czym się różni ten DA:
    DRAGON AGE POCZĄTEK XBOX 360 PO POLSKU 4CONSOLE! (1297491687) - Aukcje internetowe Allegro
    Od tego:
    Dragon Age: Początek - Przebudzenie (X360) PL (1294876388) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ten 2gi (początek przebudzenie), to jest ta sama gra co ten 1szy(początek) + jeszcze dodatek (przebudzenie)?
    Czy to jest zupełnie inna gra, inne wydarzenia, itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Początek to podstawowa gra.
    Przebudzenie to samodzielny dodatek do gry (nie zawiera i nie wymaga podstawowej wersji).
    Niedługo ma wyjść zbiorcze wydanie DA ze wszystkimi dodatkami, jednak nie wiem czy również Polsce.
    Mam nadzieję, że pomogłem.
    Pozdrawiam!

4. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A czyli ta gra Dragon Age: Początek - Przebudzenie (X360) PL (1294876388) - Aukcje internetowe Allegro
    to jest to:
    DRAGON AGE POCZĄTEK XBOX 360 PO POLSKU 4CONSOLE! (1297491687) - Aukcje internetowe Allegro
    i jeszcze ten dodatek przebudzenie?
    Bo na gry-online znalazłem takie coś:
    Akcja Przebudzenia rozpocznie się kilka miesięcy po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w podstawowej wersji gry. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że zamiast powtórnej eksploracji znanych już terenów tym razem przyjdzie nam zbadać zupełnie nowy obszar, a mianowicie krainę Amaranthine (na oficjalne polskie tłumaczenie musimy jeszcze poczekać), zlokalizowaną w północnej części Fereldenu. W trakcie rozgrywania dodatku zajmiemy się przede wszystkim koordynacją odbudowy zakonu Szarych Strażników, którego szeregi w wyniku klęski pod Ostagarem zostały, delikatnie mówiąc, przetrzebione. Oprócz tego kontynuowany ma być wątek zagrożenia ze strony mrocznych pomiotów. Okaże się mianowicie, że w przeciwieństwie do poprzednich Plag tym razem pokonanie arcydemona nie nakłoniło potworów do powrotu pod ziemię. Konieczne będzie ustalenie przyczyn takiego stanu rzeczy, by zapobiec ewentualnej kolejnej inwazji. Żeby było ciekawiej, dowiemy się też o istnieniu tajemniczego Architekta, inteligentnego lidera mrocznych pomiotów. Mam nadzieję, że będzie to nietuzinkowy oponent i że nie wszystkie ścieżki wyboru będą dotyczyły jego wytropienia i jak najszybszego wyeliminowania. Autorzy obiecują zresztą, że w Przebudzeniu przyjdzie nam podjąć kolejne trudne decyzje, mające znaczny wpływ na dalsze losy całej krainy. Na razie nie wiadomo, czy rozszerzenie to będzie miało tylko jedno zakończenie, ja spodziewałbym się raczej kilku.

Czyli To:
    Dragon Age: Początek - Przebudzenie (X360) PL (1294876388) - Aukcje internetowe Allegro zwiera podstawową wersję gry (początek) i na drugiej płycie przebudzenie? czy się myle?

5. mikul1991

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak pisałem - to tylko samodzielny dodatek. NIE MA w nim podstawowej gry (początek).

6. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    ok. Dzięki, ale w nazwie jest początek-przebudzenie. Więc myślałem, że to jest i początek i przebudzenie, ale skoro tak nie jest. To kupuję Początek. dzięki.

7. mikul1991

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdecydowanie bierz Początek - dużo dłuższy i ciekawszy:) Przebudzenie możesz sobie kiedyś dokupić.

8. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Czyli Początek to tzw. podstawka.
    A przebudzenie to dodatek.
    A początek-przebudzenie to pudełkowa wersja przebudzenia, czy nie?

9. mikul1991

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    DOKŁADNIE TAK:)
    Początek oznacza, że to początek serii.
    Początek - przebudzenie to pudełkowa wersja dodatku.
    Niedługo powinno wyjść zbiorcze wydanie POCZĄTKU + WSZYSTKICH DLC.
    W pierwszym kwartale nowego roku wyjdzie DRAGON AGE 2:)

Wczytywanie...

Poleć forum