1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Problem (używanie przedmiotów)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smoku86, Sierpień 11, 2011.

1. Smoku86

Smoku86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Góra Puławska
    Witam,
    mój problem z tą grą wygląda następująco otóż nie wiem jak używać przedmiotów z ekwipunku np mikstur leczących rany. Wiem gdzie są, zaznaczam je i nie ma przycisku by jej użyć. Domyślnie pomyślałbym że powinien to być przycisk " A " ale po najechaniu na przedmiot niema takiej opcji. Szukałem tu i ówdzie ale bez skutku :/ proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Smoku86

Smoku86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Góra Puławska
    obcziłem wkońcu zupełnie z innej manki się wchodzi dobra można wywalić temat

Wczytywanie...

Poleć forum