1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jeckie, Sierpień 6, 2010.

1. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z przejściem zaklętego kręgu magów. Po tym jak uśpił mnie ten demon gnuśności, muszę zabić na każdej wyspie demona żeby walczyć potem z tym najlepszym. Zdobyłem już wszystkie umiejętności zamieniania się (mysz, golem, mag zimy i ognia). Udało mi się zabić dwa demony. Na innych wyspach mam problem bo jak na mapkę patrzę to mam zaznaczony cel ale nie mogę pójść tam bo są drzwi zablokowane. Piszę, że nie posiadam wystarczającej siły, próbowałem zamienić się w golema i otworzyć ale to nie pomaga. Byłbym wdzięczny za wskazówkę jak przejść te drzwi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. beardo0

beardo0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie ten Golem otwiera drzwi (wybija je jakimś dużym głazem), musisz popróbowac.

Wczytywanie...

Poleć forum