1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age - Slow Motion ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mathes0015, Listopad 1, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam

Witam mam zamiar nagrać Dragon age lecz mam pewno takie pytanko... Czytałem o tej grze i oglądałem dużo filmików. Dręczy mnie pytanie... Czy jest możliwośc grania tylko jedną postacią ? A jeżeli musimy mieć już tą całą ekipię to czy jest możliwość ustawienia aby nasza drużyna atakowała sama? Jak tak to gdzie...? Ponieważ nie lubie grać całą drużyna lecz grać tylko swoją postacią ;)

Z góry THX!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przelaczasz sie miedzy postaciami i mozesz im kazac robic co chcesz, badz wczesniej przygotowac dla nich taktyki, ktore sami beda wykonywac.

Granie jednym bohaterem w DA mija sie z celem, najlepsze combo- dwoch czarownikow zamrazajacych naprzemian-wymaga operowania conajmniej dwoma postaciami.

4. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz możliwość ustawienia taktyki dla każdego członka drużyny. Taktykę tą będą wykonywać samoistnie. Tak na prawdę dobra taktyka jest kluczem do przejścia gry, gdyż w ferworze walki nie ma czasu na zmienianie postaci (pomimo aktywnej pauzy), a leczenia czy fireballe na standardowych taktykach są słabo zaplanowane. Ustawienia taktyki dokładnie nie pamiętam w którym są miejscu, ale na pewno na karcie postaci. Ważne jest to, że podczas awansu postaci trzeba w skillach dodawać taktykę do rozwoju dzięku czemu będziesz miał więcej slotów do wykorzystania.

edit: !BloodD ma racje. Jeż jeżeli będziesz chodzić z 2 magami to kombosy niszczą wszystko dookoła, ale tego już nie zaplanujesz idealnie z poziomu taktyki. Takie np trzęsienie ziemi a na to rzucony ognisty wir (czy jakoś tak) wykańcza 3/4 z przeciwników ;) (oczywiście wcześniej będziesz musiał ręcznie ustawić żeby wojacy stali i nie biegli ślepo w czary)

5. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Yhym Dzięki! Fajnie obszernie się wypowiedzieliście ;) Wiem wszystko o co kaman. Lecz troszkę się zawiodłem bo lubię w grach szybkie akcje... te "pauzy" do mnie jakoś nie przemawiają... No ale cóż nagramy i zobaczymy.. ;) z prezentacji to widzę że gra jest obszerna i zapewnia dużo godzin grania ;) Jeśli nie odrzuci mnie ten system walki będzie dobrze ;) Ciekawi mnie tylko ile ustawia się tą taktykę^^ ? pewnie minutę? ^^ dlatego właśnie tu pewnie piszą że gra jest na 80h grania a 30h to ustawianie taktyk ^^? i czy tą taktykę trzeba ustawiać co walkę?

Dzięki! Pozdro!

6. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    czy można grać w DA na dwóch graczy ? ;p

7. mathes0015