1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dragon age specjalizacja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jashimara, Lipiec 8, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Kupiłem ksiązkę by nauczyć się specjalizacji templariusza. Po zakupie wyświetliło mi się, że nauczyłem się czegoś nowego. Ale nic się nie zmieniło. Cały czas nie mogę założyć nowej zbroi bo jest napisane, że tylko templariusze mogą ją nosić. Nie dostałem, żadnych nowych zdolności. Czy ktoś mi wytłumaczy czym to jest spowodwane??

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    najpierw musisz wykonac misje jakies dla templarow zeby cie chcieli nauczyc i potem musisz przy levelowaniu wyczekac moment az bedziesz mogl sie specjalizacji nauczyc

4. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Punkty specjalizacji dostajesz przy 7 i 14 levelu.

Wczytywanie...

Poleć forum