1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age Zmiana języka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ArekEx, Luty 10, 2010.

1. ArekEx

ArekEx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niewiele wiem w temacie x360 więc pytanie może być banalne lub głupie ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi która by mi pomogła. Ano mam X360 oraz orginalnego Dragon Age w wersji angielskiej zakupionej w irlandii. Wiem że jest Dragon Age w pełnej Polskiej wersji jezkowej. Czy jest jakas mozliwosc spolszczenia mojej wersji angielskiej. ( Jeśli ma to różnice Xbox jest podłączony do Live w IRL)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikiq1w2

mikiq1w2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Triciti
    Nie da się zmienić języka w żaden sposób.

4. ArekEx

ArekEx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kicha... Idiotyczne jest Tylko to ze póki nie podłączyłem X do netu to pisało DA Orgin, a potem nagle zmieniło sie na poslki Tytuł. Ale cóż... Dzięki za Info

Wczytywanie...

Poleć forum