1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Age

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Trey, Sierpień 14, 2012.

1. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukam wątku z opiniami na temat dragon age początek. Wyszukiwarka nie radzi sobie z tym, milo by bylo jak by ktos tutaj wkleil link do wspomnianego tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trey'owi chodziło o Dragon Age początek, nie część drugą. Możliwe, że nikt wcześniej nie założył takowego tamatu. Przypuszczam, że nie do wszystkich gier jest, szczególnie tych starszych. Proponuję Ci poszukać opinii poprzez google bądź obejrzeć różne let's play'e na yt. Osobiście polecam tą grę, sam przeszedłem ją 2 razy wraz ze wszystkimi dlc. 9/10.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Faktycznie. Możliwe, że nie ma takiego tematu. Ale jak coś, to gra jest bardzo dobra, kawał solidnego rpg'a. Zdecydowanie lepsza od kontynuacji.

6. Looozak

Looozak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Według mnie jeden z lepszych RPG'ów w jakie grałem gra ma ciekawą fabułę i jest nawet długa ze wszystkimi DLC'kami.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Taa, tylko, czy ta gra nie jest po prostu za długa? Ja miałem dwa podejścia do tej gry, obydwa długie ale przy żadnym z podejść gry nie ukończyłem, za każdym razem mi się w końcu znudziła.

8. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Super gra, bardzo wciąga. Jak masz polską wersje to masz dubbing pl. Ciekawe misje, postacie. Bioware jest znana z gier która daje graczowi możliwość wyborów eksplorowanego świata. Do tego dochodzą ciekawe dodatki - niestety płatne.
    Gra ma klimat, polecam.

9. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Troche sie dziwie ze przy tak grubym tytule nie bylo tematu zbiorczego z opniamii. Gre juz posiadam ale nie mam niestety zbyt wielkiego doswiadczenia z crpg, spodziewam sie tytulu dosc opaslego jesli chodzi o swiat i mechanike gry, ktory moze poczatkowo przytloczyc. Mile widziany bylyby porady jak w to grac, jak dobrac zgrana druzyne, w co inwestowac. Sam zamierzam rozpoczac krasnoludem wojownikiem z nizin spolecznych.

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W internecie można znaleźć dużo porad i solucji, więc nie ma potrzeby za bardzo się rozpisywać. Od siebie mogę napisać, żebyś zebrał drużynę, która uzupełnia się umiejętnościami. Przeszedłem grę na poziomie koszmar dwoma wojownikami (Alister i Sten), Lelianą (złodziej), a sam byłem magiem. Grało się przyjemnie, wcale nie było tak trudno, wystarczy odpowiednio wykorzystywać zdolności i czary (zwróć uwagę na entropie i siły żywiołów, jak dla mnie obowiązkowe kategorie zaklęć do nauczenia).

Wczytywanie...

Poleć forum