1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball: Raging Blast - opinie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dawid14195, Październik 18, 2009.

1. dawid14195

dawid14195 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    nowy dragon ball wychodzi w listopadzie juz sie nie moge doczekac
    wasze sugestie recenzje opinie:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No gierka wymiata !! Tylko zapomniałem już wszystko co i jak ... Ale jak tylko pelna wersja wyjdzie to zacznie sie :D Jest fajny patent np. wbijasz ziomka w skale i tam jeszcze cos mozesz wykombinowac tylko nie doszedlem jeszcze co :) Z reszta troszke pozmieniali ale narazie sie nie moge polapac :) A z demem wszystko oki :) Cieszyć sie ze malo zajmuje :p Tylko że do wyboru jest Goku , Goku SSJ , Raditz i Piccollo także niezbyt wiele no i nie mozna w 2 grac << LIPA ! :p

4. bziumas

bziumas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka bardzo fajna :p grafika ładna, sterowanie niezbyt trudne:D tylko czekać na pełną wersje !

5. jacukun

jacukun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    demko wymiata z początku nie mogłem się połapać ale jak już oblookałem move list to zaczęła się niezła sieka brakuje mi tylko możliwości grania na dwóch czekamy na fulla !!!!!!!!

6. adeek

adeek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do dema to przypadło mi do gustu.

7. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nowy DB bije BL na glowe. ********* rozwiazanie co do ciosow zwiazanych z Ki-przynajmniej nie bedzie puszczania kameham caly czas jak w BL. najnormalniej nie moge sie doczekac :D gralem na PS2 jedna gre z dragona i to byl chyba budokai 2. nie bardzo mi sie widzialo bo byla niby plansza i pionki z mordami bochaterow. poczekamy i zobaczymy jak wyjdzie pelna wersja RB.

8. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem w demko i jest naprawdę super, trochę długie loading'i dobrze, że wstawili chociaż minigierkę z Kinto. No i zauważyłem, że gdy przemieniamy się Goku w ssj to nie ma głosu, tak trochę dziwnie ;p Ale ogólnie gra jest spoko, nie mogę się już doczekać na premierę . Gra jest szybka i dynamiczna w przeciwieństwie do Burst Limit'a. I oczywiście te niszczenie terenu i ubrań. Tu mam pytanie wiem, że niszczenie terenu w takiej formie jak tu czyli rozwalające skały itp. nie było jeszcze w żadnej części na jakąkolwiek platformę, a czy ktoś może pamięta czy strój w jakiejś poprzedniej części się niszczył? czy to tez nowość?

9. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Pykałem w demko bardzo fajna gierka zainwestuje

10. Fikou

Fikou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    zagrałem w demo dzisiaj.. i powiem że burst limit wieksze wrazenie na mnie zrobiło.

11. keksxd

keksxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    ee nie jest takie zle (bynajmiej demko) moze gorsze od BT3(pierwsze wrazenie) ale w full sie cos moze zmieni !!!, jesli nawet nie to w nastepnej czesci bedzie super !

12. thcompany

thcompany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Szczerze powiedziawszy to po grze w demko mam mieszane odczucia. Grając w nie czułem że gram w nieco wolniejszą wersje BT3. Może jak dostane w swoje łapska pełną wersje to lepiej się wczuję w gre.

13. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmmm troche tez bylem zmieszany demem ale gdy wyczailem ciosy to pozniej zaczalem sie bawic z kompem aby mial frajde z chwilowej przewagi:D nie mam porownania do wczesniejszych BT ale gra mi sie podoba. jednak poczekam na full wersje i wtedy wypowiem sie calkowicie. mam nadzieje ze za rok wyjdzie lepsza czesc od tegorocznej i wtedy bedzie mozna zaszalec jako wojownik Z:D

14. jacukun

jacukun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ssj4 nie będzie dla mnie to duży plus gt nie jest takie złe ale jednak psuje klimat :p ssj 4 zresztą wygląda dziwacznie

15. keksxd

keksxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    moze i ssj4 wygladaja dziwacznie ale w BT3 fajne combo bylo/ mam tylko nadzieje ze kid buu nie jest tak zbugowany jak w poprzedniej czesci (BT3)

16. Damoo94

Damoo94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ta gra to prawie to samo co dragon ball budokai tenkaichi 3.Tylko lepsza grafa :p

17. hydro

hydro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wasilków
    dziala dubbing jest engl/jap :D

18. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Muzyka jest nie oryginalna w wersji EU ;/ wymyślone badziewne kawałki stworzone od zera.

19. houte

houte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiem tak spodziewalem sie czegos wiecej....sterowanie jest tak zdupczone ze odechciewa sie grac;// a w porownaniu z bt3 RG jest tragicznie wolna i zmulona gra :(

20. Kolotek

Kolotek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie jestem fanem tego Anime ale ta gra to największa porażka , grafika taka sobie walki gorsze niż w poprzedniej odsłonie a muzyka to totalne dno:confused:

21. proudmarshall

proudmarshall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widać że na grach się nie znacie Grafika jest o wiele lepsza (tylko wiadomo jak ktoś ga na TV 24 cale to nie jest taka zachwycająca. Ja gram na 42 podłączone kablem HDMI. Muzyka faktycznie nie zachwyca ale da się przerzyć (w poprzednich wersjach też nie było niewiadomo czego). Chyba że ktoś miał wersję NTSC/J sparking meteor.

Wczytywanie...

Poleć forum