1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball Raging Blast - Punkty

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez shadzor, Grudzień 8, 2009.

1. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Dragon Ball Raging Blast - Punkty + Uderzanie z oddaloną kamerką .

siema :D

Mam takie pytanko, po co w Raging Blast są te punkty, które dostajemy chociażby za zbieranie kapsułek chmurką, jak i walki ? Bo po co są gwiazdki to wiem, ale tych punkcików mam juz z 90k i nie wiem, czy się kiedykolwiek przydadzą :p

czekam na odpowiedź, z góry dzięki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Za te punkty kupujesz ulepszenia dla postaci. Musisz wejść w versus i tam po wyborze postaci wcisnąć Y.

4. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    dzięki wielkie kolego :>

jeszcze jedno pytanko w takim razie ;>

jak się robi ten manewr, kiedy odbijesz kolesia gdzieś daleko to kamerka się odsuwa i leci się z niebieską poświata i gość sam leje ? . bo umiem kontynuować "odbijanie" za pomocą teleportu, lub po prostu ścigając gościa na A i w odpowiednim momencie X, ale jak robi się ten bajer z odaloną kamerką ? :D podkreślam, że przeszedłem treningi obydwa, ale nie pamiętam aby ta opcja się tam pojawiła :D

5. Ankur

Ankur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jestem pewien czy wiem o jaki manewr ci chodzi. Ale wydaje mi się, że chodzi ci o manewr z kliknięciem "A" dwa razy ;). Wtedy postać nie leci za wrogiem w linii prostej, tylko takim jakby łukiem, a kamera zostaje w miejscu startu aż do momentu kiedy uderzysz wroga.
    Kliknięcie raz A sprawia że lecisz w linii prostej, kliknięcie dwa razy A (z jakąś powiedzmy sekundową przerwą) zrobi ten lot łukiem z oddaloną kamerką.

6. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sadze ze to bedzie odpowiednie miejsce na moj post.
    wrocilem po przerwie znowu do RB. pogrywam sobie w walkach gdzie mozna zdobyc smocze kule.wczoraj zaczalem grac extreme battle i skonczylem na ostatniej walce z goku i kurde ciezko go pokonac. czy ktos moglby mi polecic jak ustawic item na tyle aby moc go rozwalic. dopowiem ze level mocy mojej postaci wynosi 38 (da sie wiecej?)

7. matiw95

matiw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    lazarro ja utknąłem przy Krilanie *** to jest trundee ! :]]
    Ajeżeli chodzi wam o ot odpijanie to jak kolega napisał wyżej 2 razy A się wciska i on wtedy leci za odpiym przeciwnikiem i kiedy się leci to przytrzymuje się X żeby naprężył pięść i jak dolatuje do typka to puszczasz X i odbija przeciwnika w locie i znowu to samo :D... AA 2 razy i naprężenie pięści X :D żadna filozofia :p
    Jeżeli chodzi o ten manewr że kamera zostaje w miejscu a typek leci za typka to ja to robie jakoś że A i RT jednocześnie po 2 razy :D ja to wciskam po pare razy i on mi leci za typka z tą smuga niebieską :]]

8. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Ja wszystkie Extreme Battle przeszedłem Brollym SSJ3, który też miał około 38 pkt. A itemy jakie miałem to głównie zwiększające moc super ataków i defensywe. Przy walce z Goku najlepiej uciec odrazu do góry i prowadzić walkę na dystans.

9. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Właśnie tak walczyłem z Goku ale powiem iż od razu go nie rozwaliłem i strasznie ciężko było go załatwić. Aby było smieszniej grałem Goku normal przemieniając sie w SSJ i waląc w niego kamehameha a gdy był blisko to kombinacja przycisków X X Y (technika Ki odrzucająca przeciwnika)i wtedy mykałem do góry.

10. Bejita

Bejita Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh to ja troszkę sobie utrudniłem tą ostatnią walkę. Bo miałem na postaci 15 pkt ;p

11. majstersztyk

majstersztyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    nie będę zakładał nowego tematu skorzystam z tego mam takie pytanie dzisiaj grałem pierwszy raz w ta grę a pytanie jest odnośnie ciosów itd niby mi wyskakują pomoce ale nie czaje tego może ktoś mi wytłumaczy wciskam prawka galke i niby robi jakis tam cios ale wyskakuje obok mi np "LS w dól i B" albo inne "LS w górę i Y" czyli mam wcisnąć lewa gałkę w kierunku lewym i przycisk B? może macie stronkę z kombinacjami czy coś? bo choc robie tak jak jest napisane zawsze mam ten sam cios nic sie nie zmienia wiec pewnie robie to zle

12. Krzychu4545

Krzychu4545 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam wszystkie smocze kule, jakie życzenie wybrać ?

13. dragonball123

dragonball123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jestem dobry z angielskiego i nie wiem co zrobić żeby zdobyć gwiazdki jak ktoś mógłby przetłumaczyć te misje byłbym wdzięczny!!!

14. dragonball123

dragonball123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jestem dobry z angielskiego i nie wiem jak zdobyć te gwiazdki jak ktoś mógłby przetłumaczyć te misje byłbym wdzięczny

Wczytywanie...

Poleć forum