1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dragon ball ultimate tenkaichi update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Parada210, Listopad 13, 2011.

1. Parada210

Parada210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem związany z aktualizacją xboxa 360 przy grze podanej w temacie. Otóż włączając grę (przy pomocy płyty activate.iso) wyskoczyła mi opcja aktualizacji. Ja długo nie myśląc zaakceptowałem ją no i wszystko było ok, ale xbox się zresetował i prosi o płytę. Oczywiście nie mogę jej włożyć, bo wymaga to płyty activate. Próbowałem już wkładać obie płyty naprzemiennie itp nawet po kilka razy i nic. Starałem się też zaktualizować konsolę przy pomocy płyty, na którą zgrałem oprogramowanie z internetu, ale konsola jej nie akceptuje. Nie mogę w nic innego pograć, bo rząda płyty. Ma ktoś może jakiś pomysł, jak to rozwiązać? proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wgrać lt 2.0/lt 2.1 a nie bawić się w takie coś

4. Parada210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a możesz objaśnic co to wogóle jest/ jak to zrobić? Jestem świeżakiem w tych sprawach i nie bardzo się orientuje ;p

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zakładam ,że masz lt 1.61:) i oprócz active.iso nic nie zrobisz, i nie wiem czy na lt 1.61 pójdzie sztuczka z obniżeniem wave w grze.jak nie to tylko flash na lt 2.0

6. Parada210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jak zrobić ten flash na lt 2.0? mam chęci lecz mało umiejętności i nie wiem o co nawet biega. I czy da się to zrobić, jeśli nawet nie mogę nic uruchomić, bo widzę tylko ten przeklęty ekran aktualizacji.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wgraj sobie dash 2.0.12625.0 z xbox.com . trzeba rozkręcić konsole i poradnik na forum jest

8. Parada210

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm. a dał byś radę wrzucić jakiś link do poradnika? Nie mogę tego znaleźć.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
Wczytywanie...

Poleć forum