1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball Z Battle Of Z - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po przeszło 1h grania co mogę stwierdzić:

Wszystko jest takie jak się spodziewałem.. Mianowicie jest to młodszy braciszek dragon ball z tag team wydanej na psp. Tylko po prostu danej nam na stacjonarne konsole. Dobra przejdźmy do gry.

Gra jest strasznie chaotyczna. W momencie jak mam 4 vs 4 (czasami jest 3 vs 4..) to przez moment nie wiemy, co się dzieje na ekranie. Nawet bezmyślne wrzucenie się w wir walki kończy się tragicznie. Okładamy jednego przeciwnika - wygrywamy, nagle pozostali atakują Nas i dawanie bloka czy czegokolwiek innego nie ma sensu bo dalej obrywamy.

Intro do gry nawet fajne. Cieszy, że jest jakiś remake piosenki "cha la head cha la"(bo nie jest to oryginał). Po przejściu paru misji odblokowuje się Co-op i Battle Mode(czy jakoś tak) - dostępne tylko z XBL.. - porażka. Więc nie mogę zagrać sobie ze znajomym na jednej konsoli (wielki minus). Do tego nie ma takiego czegoś jak "Trening" - nad czym ubolewam bo lubię poćwiczyć sobie różne combosy itp itd.

Sterowanie jest wg mnie okropne. Już kompletnie im odbiło. Jeden przycisk do ciosów fizycznych (przytrzymanie go nie daje nam block crashera..) jeden do KI. X i A odpowiedzialne są za latanie góra dół.. Brakuje przycisku na wyprowadzenie jakiegoś silniejszego ataku fizycznego.. Nie ma tutaj chyba takiego czegoś jak swobodne ładowanie KI. Przy robieniu kamehameha Goku (niby tego mocniejszego) nie słyszymy charakterystycznych słów do tego. Więc dla mnie sterowanie to tragedia.

W grze nie ma jakichkolwiek cut scenek między misjami (nie mówię o scenie prezentacji naszych wojowników jak przybyli na pole walki i przeciwnika..). Jak do tej pory co zaobserwowałem gra polega na wyborze misji, wyborze postaci (o ile możemy sobie zmienić) i dalej to samo. Bez jakiegoś przerywnika czy czegoś co wprowadziło by Nas trochę więcej w klimat.

Rozgrywka jest dla mnie tragedią.. Chociaż da się przyzwyczaić ale w moim odczuciu gra polegała tylko na (gdy grałem Goku): RB - namierzenie przeciwnika, LT - użycie techniki kaioken do zbliżenia się, Y - okładanie przeciwnika i znów to samo. Jakoś starałem się ale nie potrafię stworzyć jakiś sensownych Chainów w tej grze ;/.

Więc jak dla mnie gra słaba. Naruto zjada ją niestety na śniadanie. W Naruto czerpię na prawdę frajdę z walk, a tutaj raczej mam odczucie, że system walki jest nie całkiem przemyślany i z pewnością czegoś tu brakuje. Miałem takie wrażenie jakbym grał w Bete, a finałową produkcję.

Ocena:
    3/10 (niestety na tle Naruto wypada strasznie blado, zarówno na tle starego niedościgniętego już chyba nigdy budokai tenkaichi 3)

4 użytkowników lubi ten post.
  4. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kolego wyzej :) idz sobie pograc w Raging Blasta jezeli ta czesc ci az tak nie odpowiada :) bo ta czesc jest na pewno o wiele lepsza niz Raging blasty... **** moze jakos nie urywa szczegolnie ale powiedzmy sobie szczerze... nie ma dobrego DB na x kloca...

5. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie raging blast 2 jest o niebo lepszy a jak jara Cię to że nie możesz robić kombosow tylko monotonnie jeden klawisz naciskać i te bloki cudowne... to twoja sprawa. Mi tu brakuje tak jak w RB unikow,kombosow i inne ****rele

Tapnięte z Desire :)

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    LoL jak uważasz tą grę za dobrą no to nie mam słów.. Przecież Bandai jak chodzi o Naruto to non stop usprawnia rozgrywkę i w ogóle widać ulepszenia. Natomiast jak chodzi o Dragon Ball to cofa się w tył (tak jakby nie byli zdecydowani jak ma wyglądać finałowy produkt). Nawet przed włączeniem gry nie wdziałem loga: Namco Bandai Games. Jedynie ARTDINK gdzie sobie pomyślałem czy obym na pewno odpalił DB? Przy np. Naruto to zawsze jest, jak się nie mylę logo "CyberConnect2 i Namco Bandai" - czyżby wstydzili się sami.. Bo szczerz powiedziawszy jakbym nie wiedział, że Namco macza w tym palce to nie powiedziałbym, że ten Dragon Ball jest od nich.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Logo Namco Bandai jest na początku. Jak dla mnie to najlepszy Dragon Ball jak do tej pory jeśli chodzi o akcję aczkolwiek jeszcze zbyt długo w niego nie pograłem, ale Naruto wydaje się lepszy.

8. Reaper44

Reaper44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Muszę przyznać, że gdybym grał w to 1 h to zgodziłbym się z opiniami powyżej, zabawa zaczyna się zaczyna kiedy zaczynasz grać z innymi i współpracować. Muszę przyznać i oddać to twórcom że wykonali kawał dobrej roboty jeśli chodzi o współpracę. Tutaj już ciężko jest wygrać coś w pojedynkę, natomiast współpracując można odnosić niesamowite efekty. Polecam wszystkim fanom DBZ oraz tym którzy szukają czegoś więcej niż zwykła łupanina. :)

Pozdrawiam

9. Gywnblaidd93

Gywnblaidd93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Nie lada gratka dla fanów serii. Bardzo fajne intro, menu, niestety jest pare dużych wad. Brak opcji multiplayer na 1 konsoli. Co-op i battle mode tylko dla xbox live. Gra trochę chaotyczna, ale warto sprawdzić. Z serii DB na xbox polecam DB Budokai 3, wymaga zreczności, oraz można grać na 2.

10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wiem będę chamski..

Ale zagraj sobie w DB:Z BT 2 i 3 (najlepsze gry jakie kiedykolwiek wyszły z uniwersum DB), a później odpal tą. Istny śmiech na sali. A te gry dzieli generacja konsol.

Polecam wszystkim Gramy z gry online:
    Kod:
    http://tvgry.pl/?ID=4093

Nic dodać nic ująć. Sam Jordan mówi, że ta gra to kaszana. A jakby nie patrzeć on też jest maniakiem Japońskiej mangi/anime/jrpg :).

EDIT:

Żeby nie było, że grę oceniam po ~1h grania.. Zagrałem jeszcze trochę i dalej podtrzymuje zdanie, że to największy CRAP jaki wyszedł z serii Dragon Ball. I nie zapominajmy, że ten szajs był robiony niby przez "2 lata".
    Czas w misjach.. niekończący się respawn przeciwników ehh masakra..

Co najlepsze spróbujcie się zwykłym Goku zamienić w SSJ.. uuuppppsss nie idzie.. Każda transformacja to oddzielna postać! Śmiech na sali! Nie dziwota, że tym sposobem w grze mamy, aż 7X postaci.
    Niestety jeżeli ktoś w to gra, to musi być niezłym masochistą.

Żałuje, że ta gra pozostawiła ślad w postaci achivów na moim profilu.. A, że nie lubię kombinowania z profilami itp itd(RGH) to jakoś będę musiał z tym żyć :p

Ocena ode mnie 2 (powinno być 1 za taki crap)

EDIT2:
    Grę skończyłem i na prawdę jest to największy crap w jaki kiedykolwiek grałem z Uniwersum Dragon Balla. Ostatnie walki nie wiem co za ciołek wymyślił ale powinni dodawać do zestawu gratisowy pad bo można swój rozwalić o ścianę. Grę przeszedłem i co? Nawet samemu nie można sobie wybrać swobodnej walki ani nic.. Gra na jeden raz i do kosza.
    Tym o to magicznym sposobem gra opuszcza mój dysk/konsolę i nigdy nie powróci na nią!

Gry całkowicie nie polecam. Zmieniam ocenę gry 1/10 i fanom DB radzę trzymać się daleko od tego crapa.

11. ja0lek

ja0lek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Niestety zawiodłem się na tej grze. Jako plus z całą pewnością jest grafika, oraz to, że możemy pograć np. jako Sayanie, którzy pokonują cała ekipę na ziemii. Największym minusem i zawodem był jednak brak możliwości choćby dla 2 graczy na jednym ekranie...

Wczytywanie...

Poleć forum