1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball Z: Battle of Z

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikula92, Marzec 11, 2014.

1. mikula92

mikula92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Na początku powiem, że mało się znam na tym. Sprawa wygląda następująco, chciałbym sobie pobrać tą gre właśnie i od razu zapytać czy mogę to nagrać normalną nagrywarką, a nie ihas'em którego nie posiadam i czy po ściągnięciu muszę przepuszczać przez abgx czy też to nie jest konieczne?
    Czytałem też ten temat http://xboxforum.pl/iso-10/dragonball-z-battle-of-z-2014-xbox360-complex-187579/ , ale nie znalazłem tam odpowiedzi dla siebie, bo nie do końca wiem co to za update jest gdyż sam nie wiem jaki ja posiadam ehh... Dodam tyle, że takie gry jak fifa14 i GTA V nagrane ihasem działają normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pisze jak byk:
    ''UPDATE: TAK 16202''
    ''XGD3 NIE''
    Weź to na logiczne myślenie:
    To jest gra XGD2 więc normalnie ją nagrywasz tak jak zawsze, normalną zwykłą nagrywarką.
    Grałeś w GTAV, FIFE 14
    Fifa i GTA wymaga UPDATE: 16202 czyli taki sam jak dragon, więc w czym problem?
    ABGX skanujesz tak jak każdą grę...
    Wystarczyło sprawdzić w dziale ISO tematy z GTA i fifa jakiego dasha mają...
    Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie bo ono jest banalne :)
    Możesz śmiało nagrywać...

Wczytywanie...

Poleć forum