1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dvdmax93, Marzec 23, 2011.

1. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na Xbox 360 wyszło 3 Dragon Balle

Burst Limit i Raging Blast 1 i 2

który jest najlepszy? względem fabułowo względem mangi podobno burst limit ale tam bubu nie ma?

2. Lotnik421 Xbox One

3. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Raging Blast 1 jest moim zdaniem najlepszy, w dwójce odstrasza mnie ta grafika, chodzisz jest też parę nowości. A za Burst Limit nie przepadam.

4. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czemu?

A co z fabułą?
    jest początek i koniec?

5. Stefix

Stefix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam Raging Blasta 1 ponieważ sam gram. Da się grać multi (splitscreen lub online) na jednym nawet małym telewizorze. Odnośnie gry to są w niej wszystkie ważniejsze walki z całej Zetki i dodatkowo specjalny tryb "What-If Stories". Są też wszystkie ważne postacie a nawet Vegeta i Broly w SSJ3. Polecam grę bo da się wciągnąć. Raging Blast 2 odstrasza mnie graficznie a w burst Limit grałem i jakoś mnie nie wciągnęło.

Wczytywanie...

Poleć forum