1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon Ball

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tumispada, Maj 29, 2011.

1. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytanie.
    Wyszły 3 Dragon Balle na x 360 4 w drodze:p
    Który jest waszym zdaniem najlepszy pod względem fabuły i w której części towarzyszyły wam emocje?
    W której części była najlepsza fabuła? na PS2 DBZ TB 3 nie było np walki z tymi zielonumi potworkami co zabili yamsze i walki goku z ginyu/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lee93

Lee93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do pytania :)

4. The Game

The Game Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Ja posiadam Burst Limit i gra jest spoko
    Plusy:
    +Grafika
    +Włączanie Super Saiyana w czasie walki
    +Dobre przerywniki w Story Mode

Minusy:
    -Mało Postaci
    -Krótki Story Mode

A jeśli chodzi o Raging Blasta to grałem w 2 i szczerze gierka w ogóle mi się nie spodobała nie wiem czemu ale na pewno plusem jest masa postaci :D

5. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepszy jest
    Enslaved: Odyssey to the west :p

to nie DB, ale na tej kanwie :p

6. Trener

Trener Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam Burst limit Jak The game naprawde godna uwagi gra :)

7. maydayxxx

maydayxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    posiadam burst limit jak i burst limit 2 i szczerze jedynka lepsza o niebo, 2 jest strasznie prosta i brakuje jej tego czegos

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na samym wstępie to nie DBZ: TB 3 tylko DBZ: BT 3 - dragon ball z budokai tenkaichi 3, ale taki mały błąd może każdemu się zdarzyć :)

Powiem tak jeżeli grałeś na PS2 we DBZ BT 3 to żadna gra spod znaku DB na X360 nie spowoduje jakiejkolwiek eureki bądź zachwytu (pomijam tu grafikę bo wiadomo że ciut lepiej wygląda).

Grałem we wszystkie DB na X360 i na PS2 i śmiało mogę powiedzieć, że jak na razie DBZ BT 3 na PS2 wygrywa ze wszystkimi. Właśnie ta gra spowodowało w ogóle, że kupiłem PS2. Na początku właśnie tylko ze względu na DBZ i Yakuza kupiłem ps2.

Jak lubisz walki ze znajomymi itp to najlepiej DBZ:BL 2, a jak szukasz fabuły to (o ile dobrze pamiętam) Burst Limit 1 albo Raging Blast.

Chociaż jako fan DB kładę wielkie nadzieje, że Dragon Ball Game Project Age 2011 pokona wszystkie dotychczasowe gry z DB. Oby..

9. houte88

houte88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    maydayxxx burst limit 2 sam zrobiles??? moze wzoc do sieci bo chyba wszyscy by pograli

10. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    grałem jedynie w Raging Blast 2 i jakoś mi ta część DB nie podeszła :/ grafika co prawda jest dość ładna(choć bez żadnych fajerwerków),ale sam gameplay jest totalnie skopany...podobno o niebo lepszy jest Burnst Limit pomimo mniejszej ilości postaci do wyboru ;)

Wczytywanie...

Poleć forum