1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon`s Dogma - opinie o grze itp

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adiemus36, Sierpień 19, 2012.

1. adiemus36

adiemus36 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Ostatnio zaciekawiła mnie gra Dragon`s Dogma. Grafika i gameplay wydają się prześwietne.

Gra jest w XGD3 i tu jest problem. Czy potrzebuję lt 3.0 ? Mam teraz Lt 2.0 i na przykład Arkham city (też XGD3) działa u mnie przy nagrywaniu metodą truncate(jeśli dobrze pamiętam). Da się tę grę nagrać w ten sposób ? Mam możliwość przeróbki na lt 3.0 bo mam klucz napędu itp, na 2.0 przerabiałem sam, ale chodzi o to, że mam dużo gier na starą przeróbkę, a ich obrazów już nie posiadam, a czytałem, że po wgraniu 3.0 jakoś tam nie działają te gry.

Jestem pewien, że ta informacja przyda się nie tylko mnie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bez nagrywarki liteon IHAS akurat tej gry nie nagrasz poprawnie

Wczytywanie...