1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragonball Raging Blast

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milesxd, Lipiec 1, 2011.

1. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem kupiłem Dragonball Raging Blast wszystko grafika itp.. gry sa świetne ale irytuje mnie nastepujaca rzecz ;/ otóż kamera czasem ustawia sie tak w walce że nie widać mnie ani przeciwnika przez chwile a w tym czasie on robi ze mna co chce ;/. Mam takie pytanko czy da sie to jakoś ustawić żeby kamera normalnie chodziła? na filmikach na Youtube widziałem że nie maja ludzie z tym problemu ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    oO .. mam db rb i nie mialem nigdy z tym problemu.
    fakt.. kamerka czasem ucieka (co jest poprawione w rb 2 ale tam tez zdaza sie ze ucieknie) ale tego co Ty - to ja nie doznalem.
    jeszcze gdyby to byla plyta nagrana to moze byloby wytlumaczenie - ale gra oryginalna i takie cos? oO nie wiem nie wiem.

Moze to wada gry? jakas trefna plytka Ci sie trafila? nie mam pojecia...

4. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sam nie wiem ;/ zawsze to sie zdarza w rogach np. w komnacie u ciebie tez tak jest czy? myśle że najwiekszym błedem jest to że kamere powino sie przesówać również padem ułatwiło by to gre w pewnym stopniu bez uciekania kamerki ;/

5. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    To zalezy. jak kaerce odbije to ucieka. nie ma tu wyznacznika kiedy ucieknie a kiedy nie. Najgorsze jest wlasnie to uciekanie a po 2 to nachodzenie postaci na siebie. tj pokazuje 1 postac a 2 wgl nie widac przez chwile. albo jak zblizysz sie do granicy mapki to tak samo... wkurza mnie to...
    po 3 wkurza mnie w tej grze to ze niektore gwiazdki sa trudne do zdobycia i niekiedy po 10x przechodze poziom na hardzie zeby sobie gwiazdke odblokowac :<
    ogolnie mogles kupic ragin blast 2 - tam jest wszystko poprawione w jakims stopniu. ale jak juz kupiles 1 to nic sie nie dzieje... teraz (jak jestes fanem tej gry) - czekaj na dragon ball project age 2011. zobaczymy co on nam nowego wniesie (pewnie grafika bedzie poprawiona - i to widac po trailerze ze duza role bedize grala przestrzen - a do sterowania nie mam zadnych zarzutow, do combosow tez... wiec niech poprawia grafike , fabule , no i w koncu wiecej postaci!!!! ale to juz zostalo zapowiedziane ze bedzie duzo - czekam na postac Shina... chyba w zadnym db nie mozna bylo nim zagrac - ten 1 z bogow ktory ujawnia sie w sadze Buu ) ...

sprobuj w sklepie wymienic ta plyte. powiedz jaka jest sprawa (o ile inne gry ladnie dzialaja) i moze wymienia Ci.. nie wiem. Twoj problem jest przypadkiem jednym na kilka tysiecy (chyba : D - bo ja i moi kumple nigdy tego nie doswidczyli)..

pozdrawiam... (ps : gra na multi bywa ciezka - na multi w 1h nauczysz sie wiecej niz 5h na singlu - tam gracze sa naprawde wymagajacy i puszczaja niezle kombosy)

Wczytywanie...

Poleć forum